benim traktörüm şu ama bu huyunu sevmiyorum dedikleriniz

Ynt: benim traktörüm şu ama bu huyunu sevmiyorum dedikleriniz

landini 8860 frenler berbat bide orjinal kabin düz platform olsa kollar güçlü sağlam ama hassasiyet zayıf 80-66 biraz daha atak ve seri bir traktör olsaydı bir ilke imza atardı

td65 de 2 den 3 a atması zor gelyo
ama yine yapıyorm raht ama bayırdan inerken devraja basar basmaz köklüo
beyki her traktörde öledir ben bunu kullandım böle biliyorm :D

_ÖzGüR_ link=topic=17655.msg298097#msg298097 date=1285620840' Alıntı:
tl 100a ahh be birazda az yaksa :)
dayııı şahine motor atsak çok yakarmı demiş,dayıda şöle demiş,aslan besleyen yemini düşünmez demiş :D

erkunt servet 80t nin 3le 4 üncü vitesleri arasında bi vites daha olsaydı keske.. 3,5 tan 4,5 seriye atınca yuklu motoru boguyor 4 seri çok hızlı ondan biraz daha yavas bi vites konulsaydı araya süper olurdu.. 3,5tan 4 e 4 ten 4,5 a atmakta zahmetli oluyor..
same explorer 85t 2wd ise biraz daha seri olsaydı keske yolda biraz agır kalıyor 30-35km yapıyor ama.. 20 ileri vitesi var ama 10 unu kullanmıyorum hiç cok agır..

keşke td75d almasaydım bu motoru aldığım günden beri cehenneme 1 adım daha yakınlaştım bilmediğim küfürleri öğrendim

ilk baş td65 i seviyordum ama diğer marka traktörleri kullandıkca newhollandan tiksiniyorum yolda mazotu su gibi içiyo aldığımda 1.1 lt yakacak diyolardı pullukda keşke 2 lt yaksa razıyım beni en çok yıldıran soğutan şey zıplaması haftalık hopörlör patlar ön panjur delikli sacı sarsıntıdan kırılmaya başlar 2buçuk ayda parça gelmez servis bakımı çok sık yapılıyo bizim mf ye seneden seneye bakım yapıyorum buna bi ay dolmadan tümosan 70-70 le 15 km yer gitdimgeldim depoda az bi kıpıldama oldu td ile gittim çeyrek depo gitti tümosan 46bin td 62 bin

camkinoz link=topic=17655.msg307644#msg307644 date=1289625388' Alıntı:
motoum 640,,
torku yuksek olsaydı,firenleri sağla olsadı,birde manevrası daha ii olaydı
tork ile firene bişey demiyorum ama sen çift çeker alırsan çok ararsın 640 daki manevrayı :D