benim traktörüm şu ama bu huyunu sevmiyorum dedikleriniz

Ynt: benim traktörüm şu ama bu huyunu sevmiyorum dedikleriniz

rahmetli başağın bi tek aşırı zorlanmasında hararet yapmasına gıcık oluodum en sonunda conta yaktı bizde yol werdik :D valtralarını en gıcık olduğum şeyi gaz pedalları ileri zekalı mühendisler neden yapmazlar ki ford D 1210 gibi yerden bağlamalı bi pedal.....süper olurdu walla :D

mf 6180 nimin bişiyi yok tm 120 den şikayetçi değim ts 110 dan değim landiniden biraz şikayetçiydim geçti gitti 8066 desen canavar mf 275 şeytan bi tek 5725 le 5625 te hidrolik kolları daha salam olsa ii olurdu 9 motorumdan sadece bunlar ii günler

arkadaşlar keşke benimde enterim çok zorlayınca araret yapmasa , kabini oysa ve kaporta biraz daha iyi ve içi geniş olsa süper bi traktör olacak arkalar çok sağlam ama babam 2-3 kez dahıtmış o ayrı konu hee bide şu ön tekerler tam kırınca kaydırmadan dönse warya süper traktör olacak gücü bize yetiyo zaten ondan 100 200 dönüm yer işlesin deyende yok zamanında işlemiş o kadar ve babam onunla çok kömür çekmiş şimdi ise başı rahatta senelik 30-40 dönüm yer işliyo bizim işimizi görüyo yakıtıda süper çok cimri fazla yakmıyo(2 sene önce başak pompası taktırdık) babam ve ben bozmaya,ustalar toplamaya bıktı ama o bozulmaya bıkmadı her sene 1000-2000 tl lik masraf açıyo biraz durumda yok değiştire miyoz

öyle böyle bizi idare ediyoya buda bana yetiyo babam bozulsada kızmıyo zaten o zamanında neler gördü deyip onu arkalıyo

bi araret bide koportayla kabin sorunu çözülürse müzelik olur

yaşın 17 ve 9 traktörüm var diyosun ciddimisin yoksa bütün
0kTaY... link=topic=17655.msg164815#msg164815 date=1237103182' Alıntı:
mf 6180 nimin bişiyi yok tm 120 den şikayetçi değim ts 110 dan değim landiniden biraz şikayetçiydim geçti gitti 8066 desen canavar mf 275 şeytan bi tek 5725 le 5625 te hidrolik kolları daha salam olsa ii olurdu 9 motorumdan sadece bunlar ii günler
köydekileri kendi adına(temsilen) mi sayyosun:D