ford traktör servisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: ford traktör servisi

Sevgili arkadaşlar donanım haberforuma yazmıştım bir arkadaş burayı tavsiye etti fakat forumda pek bişi bulamadım birde sizlere yazayım.3000 lik ford traktörüm var.4. vitesden atıyor.yani biraz gittikden sonra atıyor.şanzımanın inmesi gerekiyormu yoksa vites kolunun biryerine kaynakla filan dolgu yapmak işimizi çözermi.veya pul filan konma şansı varmı?Birde tamirci arkadaşlar varsa bunun masrafı bize kaç paraya çıkar.şimdiden çok teşekkür ederim.

ekrem63 link=topic=2102.msg39663#msg39663 date=1211917877' Alıntı:
Sevgili arkadaşlar donanım haberforuma yazmıştım bir arkadaş burayı tavsiye etti fakat forumda pek bişi bulamadım birde sizlere yazayım.3000 lik ford traktörüm var.4. vitesden atıyor.yani biraz gittikden sonra atıyor.şanzımanın inmesi gerekiyormu yoksa vites kolunun biryerine kaynakla filan dolgu yapmak işimizi çözermi.veya pul filan konma şansı varmı?Birde tamirci arkadaşlar varsa bunun masrafı bize kaç paraya çıkar.şimdiden çok teşekkür ederim.
Yeni konu olarak açarsan sana yardımcı olacak arkadaşların sayısı artar...

kendim servisim ama eski traktör sökmüyorum ama şanzımanın sökülecek büyük bir ihtimalle başka türlü vitesten atma yapmaz işallah kısa yoldan hallolur

abi vites kolunun uçları yıpranıyo,yada hilallerin kanalındaki bilyeler genelde ford larda, ama ondan değilse 4. vites dişlin gitmiş demektir.buda şanzıman inecek demek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...