RUHUNUZ ŞAD OLSUN...

: RUHUNUZ ŞAD OLSUN...

Tekrar aramıza hoş geldin Ferruh abi.... Bu tarihi resimleri paylaştığın içinde teşekkürler....Ne devirlerdi kim bilir o zamanlar çuvalla kantarla buğday al sat....Şimdi bu devirleri görseler o zamandakiler ne derdiler acaba....

: RUHUNUZ ŞAD OLSUN...

ARKADAŞLAR...BU MAKİNAYI ÇALIŞTIRMA (İŞLETME)ŞANSINA HAİZ BİR İNSANIM..SON YILLARINDA 1972..AİLE BÜYÜĞÜMÜZ RAHATSIZ OLDUĞUNDAN,,KIŞIN OKUL,YAZIN BATOZ İŞİMDİ.BU RESİM 1952 YILINDAN KALMA EN DEĞERLİ MİRASIMDIR..PAYLAŞMAK İSTEDİM..
BÜYÜKLERİNİZEDE GÖSTEREBİLİRSİNİZ..BELKİ ONLARDA MAZİYİ HATIRLAR..BAZEN ESKİYİ YAADETMEK İNSANA HOŞ BİR DUYGU VERİR...İLGİLENENLERE...

İŞTE BU RESİMDEKİLER TARIMIN EMEKÇİLERİ...RUHLARI BİR KEZ DAHA ŞAD ' OLSUNN.....SEVGİLERİMLEE..

(SOLDA SAPANA DAYALI GÖZLÜKLÜ VE KANTAR BAŞINDAKİ BABAMDIR)

Ynt: RUHUNUZ ŞAD OLSUN...

FERRUH. BEY KARDEŞİM YİNE VURDUN BENİ ŞU. AN DALDIM YİNE RÜYA ALEMİNE . RAHMETLİK BABACIĞIM VE
SAYGI DUYDUĞUM USTAM DAN NÖBETİ DEVRALDIM İŞİMDE ÇOK MUTLUYUM BABACIĞIM SAĞ OLAYDI 96 YAŞINDA OLAÇAKTI MANİSA BÖLGEMİZİN EN ESKİ PATOZCU ve biçerbağlar cılarından
tüm çift ci ve trak klup ailesinin mubarek kurban bayramını candan kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim
kalın sağlıcakla herkeze çok selamlar...........
efsane biçerci *098*-