İLAÇLAMA MAKİNESİ...

: İLAÇLAMA MAKİNESİ...

Ustamızın geçmişinde bizim geleceğimize yansıtacağı çok değerli bilgiler var

Tarımda ilaçlamanın önemi tartışılmaz toprağı zehirlemekle ilaçlamak arasında ince biir çizgi var

TEŞEKKÜRLER

ugur_husky link=topic=2110.msg20910#msg20910 date=1206732081' Alıntı:
beyler toprak tahlileri hangi kurumlarda yaptırılıyor
il tarım müdürlüklerinden daha ayrıntılı bilgi alabilirsin mesela ankarada ankara üniversitesi ziraat fakültesinde bu işi yapıyorlar ayrıca özel labaratuarlar var analizler için

: : İLAÇLAMA MAKİNESİ...

ugur_husky link=topic=2110.msg20910#msg20910 date=1206732081' Alıntı:
beyler to..prak tahlileri hangi kurumlarda yaptırılıyor

uğur kardeşim.

güzel bir soru.. arkadaşlar doğru yolu göstermişler.sağolsunlar. doğrusuda bu. ancak birşey daha ilave etmek isterim..biliyormusunuz artık
çanta labaratuarlar var. yani tarlada anında bu işlerin bir kısmı olabiliyor..örneğin bitki için önemli bir husus, azot testi artık tarladaki bitkinin yeşil aksamından(yapraktan)yapılıyor....ama nerede?????biz hala 33lükmü 26 lık mı davasındayızz..sen biraz daha detaylı araştır en doğru yolu bulacağına inanıyorum..selamlar...

önder çifçi link=topic=2110.msg22310#msg22310 date=1206909141' Alıntı:
uğur kardeşim.

güzel bir soru.. arkadaşlar doğru yolu göstermişler.sağolsunlar. doğrusuda bu. ancak birşey daha ilave etmek isterim..biliyormusunuz artık
çanta labaratuarlar var. yani tarlada anında bu işlerin bir kısmı olabiliyor..örneğin bitki için önemli bir husus, azot testi artık tarladaki bitkinin yeşil aksamından(yapraktan)yapılıyor....ama nerede?????biz hala 33lükmü 26 lık mı davasındayızz..sen biraz daha detaylı araştır en doğru yolu bulacağına inanıyorum..selamlar...
ferruh abi boşuna demiyorlar egıtım şart dıye tsk yorumun ıcın