ps2 incemi normalmi?

arkadaşlar ps2 alcamda yeni slim modelleri var birde normal kalın kasa var slimler sorun çıkarıyormuş ps2 kullananlar varsa bana bi tavsiyede bulunabilirlermi?bide kalın kasalar çekme oyunları açıyorlarmı ?

soldaki ince olan sağdaki kalın

Ynt: ps2 incemi normalmi?

yok ps 2 ahmet klimalı kasa diyoruz biz onlara bence buyuk kasa ıyıdır neden diye soracak olursan uzun süreli calışmada sorun yaşamazsın ısınma problemine baglı oyunlarda takılmalar olmaz ama slim öyle değil 2 saatlik kullanımda oyunlarda kasılmalar olailiyor....

dennizs link=topic=17855.msg160628#msg160628 date=1235984608' Alıntı:
yok ps 2 ahmet klimalı kasa diyoruz biz onlara bence buyuk kasa ıyıdır neden diye soracak olursan uzun süreli calışmada sorun yaşamazsın ısınma problemine baglı oyunlarda takılmalar olmaz ama slim öyle değil 2 saatlik kullanımda oyunlarda kasılmalar olailiyor....
Anladım abi sağol.....

Bulduklu link=topic=17855.msg160927#msg160927 date=1236030258' Alıntı:
kalinini bilmiyorumda ince var kardesim genellikle oynuyor PS2 yi karsilikli fotbol oynariz hic kasildigini görmedim ama ben bu islerde biraz gerideyim :)
futbol da grafik işlemcisi fazla çalışmaz daha çok 3dfix oyunlarda grafik işlemcisi aşırı çalışır özellikle yapay zeka vs vs vs işler işin içine girdiği zaman ısınma problemi ortaya çıkıyor...