yükleme modu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar ben otomatik yama yükleme lsms-mod utility diye bir program bilenler vardır ben ısmı dosyasını bilmiyorum onun için yapamıyorum programı açıyorum search diyo tıklıyorum,aç diyor ısmı dosyası lazım galiba sanırım onu nasıl yapacaz yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: yükleme modu

kardeş search yazan yere lsmı nin dosyasını bulacaksın bazı sitelerde vceriyolar ma kalitesiz en kalitelisi bu site oradan eğer lsmı modlarıda görmüyorsa oyunun kurulu oldğu yere gir orada oyunun açma dosyası var onu şeç eğer karışık geldiyse bunu yaz oraya C:\Program Files\Astragon\Landwirtschafts-Simulator 2008 eğer değiştirmediysen budur

repimi isterim repsiz kaldım çünkü

Ynt: yükleme modu

crazy96 link=topic=17866.msg161427#msg161427 date=1236176993' Alıntı:
kardeş search yazan yere lsmı nin dosyasını bulacaksın bazı sitelerde vceriyolar ma kalitesiz en kalitelisi bu site oradan eğer lsmı modlarıda görmüyorsa oyunun kurulu oldğu yere gir orada oyunun açma dosyası var onu şeç eğer karışık geldiyse bunu yaz oraya C:\Program Files\Astragon\Landwirtschafts-Simulator 2008 eğer değiştirmediysen budur

repimi isterim repsiz kaldım çünkü
ilk repin benden olsun ama lutfen bi konu yada msj attigin zaman rep isteme isteyen verir zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...