erkunt servet 80t ile nh td85d kıyaslarmısınız

Ynt: erkunt servet 80t ile nh td85d kıyaslarmısınız

arkadaşlar ben bu gün az evvel tarladan geldim bende de erkunt var servet 4 çeker 2007 model şu ana kadar memnun kalamdım diyemem heleki sakın alınmayın td si olan arkadaşlar ben kendi adıma hiç beğenmiyorum.ha diyeceksiniz herkezin bütçesine göre traktör ulaşabilen alabilen zevklerini traktörede yansıtmakta ve nitekim tartışılan konu td den hiç bir eksiği yok.zaten memnun olmayanlar tercihini değiştirmeden yana kullanmaya çalışıyorlar.ekonomik şartlar elverdiğince.

td 85 yerine erkuntu tercih ederim hala kendi motorlarını kullanıyorlar TTF belki parça sorunu olmaz ama gelişmemiş motordan fazla bişey bekleyemezsin
ayhan abi bi ara td85 senin ve benim motoru nadasta deniyelim

wan7ed link=topic=18109.msg162353#msg162353 date=1236452708' Alıntı:
neler yaptınnızz mesela??? warmı elınde kanıtın gorelim ızLeyelim yaw arkadasım benımde 70T 4wd war Fakat herkes cok abartıyor ben bır kamyon cektım sadece.:) cekısı felan guseL..
ama isteh td95 yakın cewremde alanlar warrr mazotunden sıkayetci.. hem erkutun okdar az yaktıgınada katılmıyom ben :D kendım kullandıqım haldee
var tabi video kısmında 6 lı saban la çekilmiş videosu var hadi getir td85 i çeksin ben göreyim hemde o toprakta siz fanatikliğe vuruyorsunuz işi görün gerçekleri td65 inizi ben 60 lığıma değişmem boşa konuşmayın td65 çeksin hadi 4lü 12 lik sabanı benim çektiğim yerde fanatikliğin lüzumu yok herşey ortada.

fıattcıı link=topic=18109.msg206909#msg206909 date=1250974828' Alıntı:
Arkadaşlar şu erkunt dediğiniz traktörün parçası nerede satılıyor bir bilen varmı?
bulamadıysan ben yardımcı olayım servise gidiyorsun onlar 24 saat içinde bulup takıyorlar şayet bulamazlarsa bayinin elindeki traktörden söküp takıyorlar parça sıkıntısı yok dert etme çok uzak da değil ankara da

Demekki parça tekelde adam istediği paraya satıyor piyasada varmı parça yok her ilde varmı erkunt bayii yok servisi varmı yok newholland,ın parcasını anadoluda bakkallar bile satıyor herşeyi mantıklı konuşalım fanatikliğin anlamı yok erkunt hiçbir zaman hiçbir yerde newholland,a rakip olamaz şöyle etrafımıza bir bakarsak nekadar erkunt var nekadar newholland var görürüz bukadar insan yanılıyor olamaz değilmi arkadaşlar.

fıattcıı link=topic=18109.msg207112#msg207112 date=1251038622' Alıntı:
Demekki parça tekelde adam istediği paraya satıyor piyasada varmı parça yok her ilde varmı erkunt bayii yok servisi varmı yok newholland,ın parcasını anadoluda bakkallar bile satıyor herşeyi mantıklı konuşalım fanatikliğin anlamı yok erkunt hiçbir zaman hiçbir yerde newholland,a rakip olamaz şöyle etrafımıza bir bakarsak nekadar erkunt var nekadar newholland var görürüz bukadar insan yanılıyor olamaz değilmi arkadaşlar.
new holland kaç senelik firma erkunt kaç senelik asıl sen uçurmadan konuş erkunt çıkalı 5 sene oldu kardeş 25 sene sonra eminim ki hiç biri kalmaz hele fiat zaten yok ta bizim buralar da en azından new holland ı da baya bir kırar bu benim umudum sizin de umudunuz böyle olmalı bence bizim ülkemizin malının fanatiğiyim gurur duyarım saygılar...

doğru söylüyorsun
ozgurefe09 link=topic=18109.msg207114#msg207114 date=1251038941' Alıntı:
new holland kaç senelik firma erkunt kaç senelik asıl sen uçurmadan konuş erkunt çıkalı 5 sene oldu kardeş 25 sene sonra eminim ki hiç biri kalmaz hele fiat zaten yok ta bizim buralar da en azından new holland ı da baya bir kırar bu benim umudum sizin de umudunuz böyle olmalı bence bizim ülkemizin malının fanatiğiyim gurur duyarım saygılar...
doğru söylüyorsun arkadaşım erkuntun üzerindeki perkins motorla bosch pompada yerli malı değilmi.

http://www.youtube.com/watch?v=gSAH8Z8vu5Y şimdi bu video yu bazı kardeşlerim seyretsin.Babası alıyor veriyor eline sonra işte ben şu traktörü almam,şuna binmem şunu aldım,şunu beğendim diye siteler de bol bol ahkam kesiyorlar acaba şu verilen servet değerindeki paraları kendileri ne kadar senede bir araya getirip hayal ettiklerini almaya nerde olduğunu sormadan gidip alacaklar ilk önce onlar yazılsın.Milli ekonomiye gayri milli safihasıla ekonominimimizin içnde bulunduğu çöküşün elimizde bulunan değerlerle ne kadar bizim de bunlara yardımcı olabileceğimiz hiç bir konuda milliyetçilik ruhumuzu kabartmadan yapılabileceklerimizi yazmıyoruz yazamıyoruz çünkü yok.

erkunt traktör özellikle servet gerçekten güzel.3 silindir olarak erkunt güzel tutturdu.gerçekten 4 silindirli olan 75-80-85-90 hb gücünde hiç bir traktörü ve markayı aratmıyor.ben kullanıyorum.

slm arkadaşlar fanatiklik yapan çok boşa kendinizi yormayın ikisinide deneyin ondan sonra yazın bence benim 2005 model td85im vardı turbosuz onu servet 80le deiştirdim 2008 mode kullanıyorum şimdi td85den yakıt ve çekiş yönünden üstün herkezle iddaya girebilirimm ama 2008 model td85lede denedik turbolu buda tam olarak erkunt kadr çekemio ama aynı sayılır yakıtı ise td85d dönüme 50 kuruş fazla yaktı ikiside 5li 13 numara pullukla bana deneyin erkunt çekmedi diye ondan sonra cvp yazınn....

NEW HOLLAND FİAT FİATAGRİ TÜRK FİAT ADI YETER...NEW HOLLANDın GEÇMİŞİDE DÜNYAYA SUNDUĞU HİZMETLERİNEDE BAKARSAK REKABET SÖZ KONUSU DEĞİL ERKUNT SADECE EVCİLİK OYNUYOR.. ;)

Katılıyorum ;) ama arkadaşalr siz böle nh ye veya bi başka markaya kötuleyerek bi markayı ön plana çıkarmaya çalışmayın ;) erkunt yenı bi marka ve dileyinki Nh gibi Jd Gibi bi traktör olsun ilerde ve bu iki gunde değil gerek muhendisiyle gerek çiftçinın desteğiyle zamanla olan bişeydir bir anda parlayan yıldızlar bir anda çöker ;) birde şuanda erkunt gibi yenı çıkan bi motorlar war ama onlar pek söz edilmiyo göruyorsunuz erkunttan bahsediyorsunuz ama bunun diğer markalara çamur atarak yapmayın yaa.. ;)
erkut orkal link=topic=18109.msg226104#msg226104 date=1257368269' Alıntı:
NEW HOLLAND FİAT FİATAGRİ TÜRK FİAT ADI YETER...NEW HOLLANDın GEÇMİŞİDE DÜNYAYA SUNDUĞU HİZMETLERİNEDE BAKARSAK REKABET SÖZ KONUSU DEĞİL ERKUNT SADECE EVCİLİK OYNUYOR.. ;)

haklısın çamur ve art niyet olmamalı.her markanın bir özelliği var.ama şu bir gerçek buda unutulmamalı.erkunt artık hesaba katılması geren bir traktör.eksileri var ama artık ilk 4 traktör sıralamasın da.özellikle 3 silindir katagorisinde bir numra.herkesin elindeki herkese hayırlı olsun.

arkadaşlar.ben.başak.2073.kullanıyorum.styr.kullandım.yeni.başak.fazlayakıyo.bence'yeni.başakkullananlarvarsa'fikirlerini'almakisterim

arkadaşlar bırakın erkuntu bizim köyde var beş para etmez bende td 85 4x4 30km var canavar gibi makina 6 li 12 pulluk atıyorum hiç zorlamıyor sesini bile degişmiyor birinci viteste ne kadar batırırsan batır bıcagı bizim buranın topragıda sert 3085mf de var oda gelemiyor td85 in ardından cekmiyor altılıyı td 85 30 km bir başka cekiyor

kardeş td 85 tanımıyoruz.bilmiyoruz.hiç kullanmadık.sen güzel anlattın yarın erkuntu satıp hemen td85 alacagım.helal sana birtek sen sen kullanıyormuşun td 85 i.......