erkunt servet 80t ile mf 3085d yi kıyaslarmısınız

Ynt: erkunt servet 80t ile mf 3085d yi kıyaslarmısınız

ozaman erkuntu-mf3075-td85-mf3085 hatta mf3095-td95 ve erkunt serveti80 i tarlada peş peşe bırakın deneyecek arkadaşlar denesin.rolantide 9 devirde yani gazda.veya 1400 devir veya gazda ulluklar 5 li 14 inc traktörlerin üzerinde kimse olmasın hangileri stop edecek hangileri takılacak bakalım bakın.sonra karar verin bunların arkasına birde nimet 70 lik koyurun aynı düzen takılanı stop edeni çıkarın finale kim kalacak noter huzurunda deneyin.alacaklar yorum yapacaklar ozaman alsın ve yorum yapsın.öyle arka arkaya takmakla hb lerle torklarla bu işi ölçmeyin.canlı canlı birdeneyin hattada yakıtlarını da deneyin ........

bencede gecen 285 ile erkunt 80 sürüyoru peş peşe gidiyorlardı erkuntta ünlü 4 lü 12 numara vardı 285 te ne vardı bilmiyorum fakat bildiğim 4lu 12 numara burda 398e takılıyor

BEN 14 LÜ 5 Lİ TAKIYORUM. 12 Lİ ÜNLÜ PULLUGU TAŞLI YERLERDE KULLANIYORUM.ŞUAN TAŞLI YERLERİ BIRAKTIM ARTIK 5 LİYE DEVAM.ÇOK GÜZEL HİÇ DE BİR SORUN YOK ÇEKİŞİNDE YAKITINDA.GÜZEL MAKİNA KİM NEDERSE DESİN VE DÜŞÜNSÜN ÖNÜ AÇIK ŞUAN ARANA MARKA OLDU BİLE.

her traktörün kendine göre iyi ve kötü tarafı var.servet 80 td 85 kıyaslanması zaten yanlış.ama iş görme ve yaptıgı iş bakımından td 85-95 aynı işi yapıyor.yakıt ve gücü çok güzel.16 ileri vites seçenegi traktöre daha güzel sürüş ve çekiş altarnatifi sunuyor.şu hiç bir zaman unutulmamalı artık erkunt traktör servet özellikle üstünde durulması gereken bir marka oldu.ülkemizde 3 silindirin efsanesi konumuna geldi.bugün ülkede 2. marka konumunda.yakın bir zamanda gözle görülür 2.el piyasası oluşacak.bugün nazlanan galericiler raflarında erkunt traktörü koymak zorundalar şuan güçleri yetmiyor.alışmışlar 10-15 binlik traktörlere iş olsun torba dolsun mantıgıyla hareket eden bir mantık işliyor.yakında bu sistemde degişir.bayicilik sistemi yaygınlaşıyor.