kraliçe elizabeth ve temel

25.12.2008
2,632
300
Konya
kraliçe elizabeth ve temel

Temel Istanbul a gelmis, yürüyormus. Bu arada 5 dakikada bir top atislari duyuluyormuş. Merak edip sormus. 'Hemserim bu top atışları neyin nesi?' diye. Kraliçe Elizabeth ' in gelmesi sebebiyle top atışı yapıdıgı açıklanmıþ Temel ' e. Aradan yarım saat geçmiş ve top atşþları halen sürüyormuş. Temel yine sormuş bir baskasına 'Bu top atışları neden?' diye. Aynı cevabı alınca başlamış söylenmeye... 'Ulan, yarım saattir bir karuyu vuramadülar be

Ynt: kraliçe elizabeth ve temel

Temel ava çıkmış, eli boş dönmemek için kasaptan bir tavşan almış. Fadime,

- Ha pu netur, soyulmuş tavşanı nasıl avlaysun?
- Sevişirken yakaladum, çiyinmeye firsatu olmadu vurdimm onuuu.....

Uy Paralar :

temel banka soymak suçundan yargılanıyormuş , son celsede hakim delil yetersizliğinden temelin tahliyesine karar vermiş . temel bunu duyunca çok sevinmiş ve bağırarak hakime ;
- uy cözünü sevdigumun hacim beyi , yani şimdi bu paralar penim oldu değil mu .....?

Huri-Nuri :

temel birgün mahallenin imamına sorar
hoca bize cennette 4 huri verecekleri doğru mu?
hoca:
evet doğru der
peki bizim hanım cennete giderse ona ne verecekler?
hoca:
onada 4 nuri verirler
temel sinirlenip eve dönmüş
bi bakmış karısı namaz kılıyo
sinirlenip basmış tekmeyi
-orospu mu olacan lan sen?

Temel Uçakta :

Temel uçakla Trabzona gidecekmis. Oturmus bir yere rasgele... Asil yer sahibi gelmis;

Yer sahibi: Beyfendi burasi benim yerim kalkarmisiniz?

Temel: Hayir

Yer sahibi : Beyfendi burasi benim yerim kalkin

Temel: Hayir

Yer sahibi gider hostese basvurur.

Hostes: Beyefendi burasi sizin yeriniz degil kalkarmisiniz lütfen

Temel: Kalkmam

Hostes çare bulamayinca kaptana basvurur. Kaptan, Temel ' in kulagina bisey fisildar ve Temel gecer arka tarafa oturur. Herkes hayret etmis biz bu kadar ugrastik kalkmadi acaba Kaptan nasil kaldirdi bunu. Dayanamayıp sormuslar kaptana:

Kaptan:
-Dedim ki Burasi Trabzon ' a Gitmez