Hayatınızdaki Küçükte Olsa Başarılarınız

25.12.2008
2,632
300
Konya

Her zaman yapmak istedikleriniz için bir çaba, bir emek harcarsınız,belki yapmak istediğinize ulaşamazsınız ama bu mücadele sonunda ders alabileceğimiz küçük başarı öyküleri çıkarabilirsiniz.İşte buraya yazalım arkadaşlar

Ynt: Hayatınızdaki Küçükte Olsa Başarılarınız

4 sene lise 2 sene de üni hayatım boyunca başarılı sayılabilecek bir öğrenciydim tek 6 senelik okl hayatım boyunca veemediğim zayıf olan tek dersim vardı onu son senemde verebildim bu benim için büyük başarıydı ...

ilkokulda okul birincisi olmustum ve sivasta derece yapmistim daha sonra anadolu lisesini kazandim ve gidemedim ama ortaokuldan sonra tekrar kazandim bu sefer gidebildim anadolu lisesine benim ufak basarilarimdi

ve son olarak dun cok az fransizca bilmeme ragmen fransizca ehliyet sinavini kazandim buda bana gore bi basari idi hatta hic bir drste bu kadar zorlanmamistim

bir gün pancar cekiyoduk kamyon şöförü hastalandı ve ben o zamana kadar hiç kamyon kullanmamıştım ogün kamyonu şeker fabrikasına kadar götürmüştüm buda büyük bi başarı sayılır demi ama :D

İlk okul 1. sınıftayken alışmışız yatmaya ilk gün ite kaka gittim ağlaya ağlaya.. :) ...ben ewdekilre diyordum okumam ben die..ödev yapmam için..para bile vermişlerdi...ama yine yapmazdım...ilk dönem..karnede kırık filna 2ler geziyordu herkezin kerne 4ler 5 ler vardı 3 olanı bile kıskanmıştım.... :) sonra 1.sınıf 2. dönemden 5.sınıfa kadar tüm dersler 5 geldi...bu benim için başarmaktı...
vu şuanda bir şeyin daha peşindeyim..yaza inş..başaracağım.... :)