başak traktör hakkında ne bilmek istersiniz

Ynt: başak traktör hakkında ne bilmek istersiniz

cezama2007 link=topic=18141.msg164395#msg164395 date=1237039936' Alıntı:
yeni tip kabini kastediyorsun mesela ne gibi değişiklik önerirsin
yok yeni tipi kastetmedim...sac kaporta olanı söledim....ztn yeni tipler baya iddalı die duydum...bakalım zamanla görecez....hayırlısı olsun..

sac kaporta üretimden sadece 2050s lerde var saç koporta bununla beraber kabin olayıda kapandı sac kaporta da fabrikasyon orjinal kabin bence güzel geniş ve içine fazla soğuk ve su almıyor ama farklı markaların yapmış olduğu kabinler var onlar biraz daha ucuz ama ona göre.

cezama2007 link=topic=18141.msg165878#msg165878 date=1237318763' Alıntı:
sac kaporta üretimden sadece 2050s lerde var saç koporta bununla beraber kabin olayıda kapandı sac kaporta da fabrikasyon orjinal kabin bence güzel geniş ve içine fazla soğuk ve su almıyor ama farklı markaların yapmış olduğu kabinler var onlar biraz daha ucuz ama ona göre.
bahsettiğim 2005 model fabrikasyon adı altında olan bayramoğlu marka kabin :D sesi we su konusunda size katılamıcam :S kendimi motorun 10 cm yanında oturan biri olarak görüyorum hele ki devir yükseldikçe aman tanrım.....bence en ideal modeli ropslularıydı.....şimdi neleri değiştir görmediğim daha fakat yaza doğru galerileri gezecem.antalyadaki 2085 satılmış :D demek ki alıcıları war.

ya dedim ya fazla bir faktörü yoktu kabinlerin saç kaporta da ama içlerinde en iyisi fabrikasyon
şimdi boyle bir sorun kalmadı tamamen her yeri kapalı ses yok gibi klima radyo teyp gennişlik ve rahat bir sürüş el freni el debriyajı yan yana liftomatik hidrolik vitesler yanda yani seni rahatsız edicek hiç bir şey yok

başak traktörün sitesi neden yeni ürünlerle güncellenmiyor vede traktörün beygir beygir ağırlıkları değişmiyor arka ağırlıklar hemen hemen hepsinde aynı 3 ağırlık daha güzel görünüyordu 2 ağırlıkla traktör çelimsiz görünüyor traktörün kullanılışı kadar duruşu tipi, yakışıklılığıda önemli bence

arkadaslar biraz arastırdım ve yenitip basakları tutulmuyo vede ikinciel alıcısıyok.
burda 2009 basak 31000tl.ikincieli ise yarı parası bile zor yapıyo.
neden boyle oldugunu bilen varsa,bilgilendirirse sevinirim.

her aracın tonajı vardır kuru fren tip başakalarda 3 er adet ağırlık vardır yağlı disk olunca bunlar kalktı şimdi is daha ağırlaştı nedeni açık sistem olması yani difransiyel ve şanzumanda daha fazla yağ var ama kendiniz takabilirsiniz orjinali dışında.ama sağlıklı değil.

arkadaşım yeni tip başak nerde tutulmuyor üstün körü konuşuyorsun pekala fabrikada her dakika başak üretiyoruz bu traktörler nereye gidiyor demek ki alıcısı var ben bu konuda alınmadım umarım sende alınmazsın başak traktör türkiyede bir markadır sanırım sen başak kullanıcısın türkiye piyasasında ikinci el başak fazla yıprazmaz çiftçiyi daha önce yazmıştım örnek bir newholland case fend hatta erkunt bile sıfır al 2 gün sonra sat yarı parasını verirler öp te başına koy ben 3 sene bayiide çalıştım traktörcülük konusunda yapmadığım iş kalmadı servislik var başak traktörde çalışıyorum yakında rakiplerimizin dudakları ucukluyacak öyle bir traktör geliyorki başakcılar bile inanamıyacak.

cezama2007 link=topic=18141.msg166108#msg166108 date=1237400181' Alıntı:
arkadaşım yeni tip başak nerde tutulmuyor üstün körü konuşuyorsun pekala fabrikada her dakika başak üretiyoruz bu traktörler nereye gidiyor demek ki alıcısı var ben bu konuda alınmadım umarım sende alınmazsın başak traktör türkiyede bir markadır sanırım sen başak kullanıcısın türkiye piyasasında ikinci el başak fazla yıprazmaz çiftçiyi daha önce yazmıştım örnek bir newholland case fend hatta erkunt bile sıfır al 2 gün sonra sat yarı parasını verirler öp te başına koy ben 3 sene bayiide çalıştım traktörcülük konusunda yapmadığım iş kalmadı servislik var başak traktörde çalışıyorum yakında rakiplerimizin dudakları ucukluyacak öyle bir traktör geliyorki başakcılar bile inanamıyacak.
sizin servisinne dedigini biliyormu sun gezici servisin.sen motora lt yag at dedin o sizi kandırmıştır yada o sizinle dalga gecmiştir dedi.zaten tartışmaya grek yok valtra a85 aldım.fabrikanızın başarısını dilerim.

arkjadaş sen bana gönül koydun ben bugün o arkadaşla konuştum gezici servis levent o teknik dille konuşmuş sana seni hatırladı ben sana yağ konusunu enjektörlerin temizlensin diye yazdım duman atıyor dedin.senin traktörün sipop ayarlarını yaptırsaydın olay biterdi ben seninle niyen dalga geceyimki ben ekmeğimi traktörden kazanıtyorum sen de öyle amatartışmaya gerek yok.

köylü arkadaş bugün montajı tamamlanmmış yeni bir model başak yaptım bırak erkuntun 80 liğini 100 lük getir bana erkuntun parcalamzsa ben bu işi bırakırım.
sen hiç seri 4 vites patinaj çeken traktör gördünmü
başka bir şey yazmaya gerek yok.
emrah yılşdırım arkadaşa denettirecem ben buraya bu traktörle ilgili bir şey yazmıyacam deneyin ce emrah arkadaş size anlatır.
bide burda traktörleri kötülemeyelim her mal kendine göre kullanıcısına göre iyidir.

cezama2007 link=topic=18141.msg166444#msg166444 date=1237488397' Alıntı:
köylü arkadaş bugün montajı tamamlanmmış yeni bir model başak yaptım bırak erkuntun 80 liğini 100 lük getir bana erkuntun parcalamzsa ben bu işi bırakırım.
emrah yılşdırım arkadaşa denettirecem ben buraya bu traktörle ilgili bir şey yazmıyacam deneyin ce emrah arkadaş size anlatır.ben kötü demiyorum.çekişi guzel ama bazı yag boruları ve conta yakıyo onu ben kasdediyorum.yanlış anladıysan özur dilerim. valtra nasıl ben onu aldımda .onuda burda başagın servıslıgını yapan adamaa goturuceem. iki motor servisligi var.
bide burda traktörleri kötülemeyelim her mal kendine göre kullanıcısına göre iyidir.

cezama2007 link=topic=18141.msg166444#msg166444 date=1237488397' Alıntı:
emrah yılşdırım arkadaşa denettirecem ben buraya bu traktörle ilgili bir şey yazmıyacam deneyin ce emrah arkadaş size anlatır.
kaç kilo o motor bu beni düşündürdürür
çünkü 4 viteste patinaj çeken motorda hp gücüne göre ağırlık yoktur
NOT amacım traktörü kötülemk değil

arkadaşlar bu yeni bir model 85 lik nasıl görünüyorsa odur kilobaj aynı ama traktörün aktarma oorganlarıyla oynadık biz bile bu kadararını beklemiyorduk.
normalde başaklarda takviye vitesi olarak şanzumanda vs,vn ve r olur biz ayriyetten bir takviye koyduk vss diye yani süper seri vitesi makine dehşet oldu daha başka özelliklerde var merak etmeyin göreceksiniz.