ÇILDIRACAĞIM BİRİ YARDIM ETSİN

YA ARKADAŞLAR BİR KARARA VARAMADIM İKİ ARADA Bİ DEREDE KALRIM ŞİMDİ ERKUNT TRAKTÖRLERİ ÇEKİŞ SAĞLAMLIK VE YAKIT YÖNÜNDEN YETERLİMİ YOKSA YETERSİZ Mİ NOLUR YARDIM EDİN BİRİ ÖYLE DİYO BİRİ BÖYLE DİYO KAFAM KARIŞTI DELİRECEĞİM HE BİDE YEDEK PARÇALARI ÇOK PAHALIMI :( :( :( :( :( :( :( :( : ' (

Ynt: ÇILDIRACAĞIM BİRİ YARDIM ETSİN

bana sorarsan çok güzel bi traktör.ne de olsa yerli. çekiş gücü zaten güzel.yakıtı az. 11obglik new hollandı bile sürerken geçiyo. he parçasından haberim yok ama tabi ankarada üretildiği için pahalı olacağını da zannetmem.

Arkadaşlar erkunt kullanan varsa nasılsa traktör + - tam alarak yazsın ben new hollant (td 65d) cı olarak neyse söylüyorum abicim td65d ler çok yakıyor işin aslı bu (hani vardır ya hangi marka kullanıyorsa herkez onu över övmeyelim -+ paylaşalım ne varsa)

evrimertan95 link=topic=18168.msg167440#msg167440 date=1237753718' Alıntı:
bana sorarsan çok güzel bi traktör.ne de olsa yerli. çekiş gücü zaten güzel.yakıtı az. 11obglik new hollandı bile sürerken geçiyo. he parçasından haberim yok ama tabi ankarada üretildiği için pahalı olacağını da zannetmem.
beme yav ne motormuş be biri 75 bg biri110 bg genede geçiyor ha

evrimertan95 link=topic=18168.msg167440#msg167440 date=1237753718' Alıntı:
way be ne kuvvetli motormuş o öyle

enter link=topic=18168.msg162524#msg162524 date=1236508077' Alıntı:
YA ARKADAŞLAR BİR KARARA VARAMADIM İKİ ARADA Bİ DEREDE KALRIM ŞİMDİ ERKUNT TRAKTÖRLERİ ÇEKİŞ SAĞLAMLIK VE YAKIT YÖNÜNDEN YETERLİMİ YOKSA YETERSİZ Mİ NOLUR YARDIM EDİN BİRİ ÖYLE DİYO BİRİ BÖYLE DİYO KAFAM KARIŞTI DELİRECEĞİM HE BİDE YEDEK PARÇALARI ÇOK PAHALIMI :( :( :( :( :( :( :( :( : ' (

1- delirmek için daha çok erken yaştasın
2- her markayı övenler ve kötüleyenler olur. bu yıllardır böyle gelmiş böyle gider.
3- yardım edilecek ne var anlamadım. sen hala fikirlerini soruyorsun buradakilere.
4- fikirler düşünce yapısına göre değişir. yani yine burada yazılanlar bir öyle bir böyle olacak
5- senin kafan dahada karışacak.

sen bunların hepsini boş ver okuluna git ünivrsite yaşına yaklaşmışsın çalış erkunt öylemi mf böylemi nh şöylemi bunlar tabiki konuşulacak tartışılacak bunlardan önemli senin akıl sağlığın sen bunları düşüneceğine katsayılar ne olacak onu düşün.

arkadaşlar 2005 yılında piyasaya ilk çıktığı zaman erkunt 60 lık aldım.iki yıl kullandıktan sonra 70 lik aldım.daha önce steyr 73 : 165 massey: 450 lik fiyat ve 65lik massey(eski ) kullandım. ben yıllardır çiftçilik yapıyorum ve gerçekten bu güne kadar kullandığım en iyi traktör erkunt....yakıt çiftçinin önemli bir maliyeti ve erkunt az yakıyor.güç olarakta beygir gücüne göre çok daha güçlü. kullanımı rahat... traktör alacak arkadaşlara öneririm.