Steyr - CVT Serisi

Ynt: Steyr - CVT Serisi

ÜÇPIN@RLI_KORAY link=topic=191.msg833#msg833 date=1196092037' Alıntı:
biraz dağa değişik modeller koysak olmazmı yaws

Steyr ' a ve Tümosan ' a her zaman özel bi ilgim vardır. Ben hep Steyr koyuyorum ama dikkat edersen hep başka serisini tanıtım amaçlı koyuyorum. Benim koyduklarım hep farklı bi seri ve o serinin resimleri. Aynı resimler zannetmiyorsun değil mi? :)

: : Steyr - CVT Serisi

ÜÇPIN@RLI_KORAY link=topic=191.msg2640#msg2640 date=1198930311' Alıntı:
hep türk motorlarına krşı bi ilgin varmı mustafa at-*-*

Koraycım, ne demek Türk motorlarına karşı ilgin var mı? Türk isen Türk motorlarınıda seveceksin, otomobillerinide seveceksin. Alırsın yada almazsın ayrı mesele en azından hiç bişey deme, tarafsız kal. JD, NH, Class, MF iyice büyüsün demi, yarın dersin ki Türklerde bişey yapamıyor. Çünkü gidip o adamlara hayran olursan, Türk motorlarına sahip çıkmazsan olacağı bu tabi. Bide mesajının sonunda o kızma işaretide ne demek? Yazdıklarınla işaretlerin uymuyor.

Sanki sen bu mesajı, forumda bişey yazmış olmak için yazmışsın gibi geliyor bana. Bir önceki mesajda demişsin ki hep Steyr koyuyorsun diye, hep Steyr koyuyorum ama demekki resimlere hiç bakmamışsın. Onların hepsi Steyr ' in farklı bi serisi. Ya illede yorum yazmak zorunda değilsiniz, yazmış gibi gözükmek için yorum yazmayın lütfen...

: Steyr - CVT Serisi

capay link=topic=191.msg2672#msg2672 date=1198949882' Alıntı:
gerçekten güzel motorlar keşke türkiyeye de gelse
Keşke gelse ama onu almaya binmeye yürek ister.Walla benim böyle bi motorum olsa hergün yıkar parlatıcıyla parlatırım.En sonunda boyası eskir 5 kuruş para etmez

: : Steyr - CVT Serisi

ÖZzGÜR link=topic=191.msg2652#msg2652 date=1198941582' Alıntı:
Güzel paylaşım Mustafa....Bunlarda Common Rail motor var dimi...Bide bu torkları kaç devirde üretiyolar....

Tabiki vardır, CRDI olmayan motor yok gibi bişey, bütün dizellere soktular bu teknolojiyi, mesela gidin Hyundai ' ın dizel araçlarına bakın onlarda da var aynı teknoloji. Bu torklar 1400 devirde ulaşılan değerler... ok*0*-

: Steyr - CVT Serisi

Kimse üstüne alınmasın ama taraf tutuyor değilim. Burda Kesinlikle Mustafa abi haklı... Herkes Adına Abi Sana TEŞEKKÜR EDERİM...
üstüne alınan alınır...

SEVGİLERİMLE