Lamborghini CRONO 70 & Callignani Balya Makinesi

Ynt: Lamborghini CRONO 70 & Callignani Balya Makinesi

Yorumlar için teşekkürler. Bizim buralarda bir tek bu var Lamborghini olarak. Sahibi bayağı memnun . Yakıtı da güzel. Bizim Merzifon ' da ustası yokmuş, bakımını Çorum da yaptırıyorlar.

Güzel traktörler yakıtta bilhassa çok ideal tam çiftçi traktörü ,parça durumu biraz sorun oluyor oda inşallah yakında kalkacak .yerli üretime geçecek diyorlar nederece doğru bilmiyorum ,bizm burda 25 30 tane büyüklü ufaklı var,çeltikçi traktörü

samsunbafra link=topic=18263.msg163131#msg163131 date=1236662937' Alıntı:
Güzel traktörler yakıtta bilhassa çok ideal tam çiftçi traktörü ,parça durumu biraz sorun oluyor oda inşallah yakında kalkacak .yerli üretime geçecek diyorlar nederece doğru bilmiyorum ,bizm burda 25 30 tane büyüklü ufaklı var,çeltikçi traktörü

yerli üretime geçerse kalite düşüşü yaşayacaktır bence.
keşke böyle olmasaydı ama nedendir bilinmez türkiyede üretilen makinanın kalitesi pek iyi olmuyo.
örneğin amerikada üretilen bi john deere ile ülkemizde üretilen john deereyi veya uzelin ürettiği fergusonlarla yeni gelecek olan ferguson serilerini bi karşılaştırın göreceksiniz aradaki farkı.
lamborghini yerli ürtime geçeceğine yedek parça ve servis ağını genişletsin daha iyi olur bence.
...

Holland link=topic=18263.msg163133#msg163133 date=1236684855' Alıntı:
yerli üretime geçerse kalite düşüşü yaşayacaktır bence.
keşke böyle olmasaydı ama nedendir bilinmez türkiyede üretilen makinanın kalitesi pek iyi olmuyo.
örneğin amerikada üretilen bi john deere ile ülkemizde üretilen john deereyi veya uzelin ürettiği fergusonlarla yeni gelecek olan ferguson serilerini bi karşılaştırın göreceksiniz aradaki farkı.
lamborghini yerli ürtime geçeceğine yedek parça ve servis ağını genişletsin daha iyi olur bence.
...
[/quo
tamamen yerli üretime geçerse sıkıntı yaşanmaz,haliyle yedek parça sorunu yaşanmayacaktır.Bizim burda lamborghinilerden rektefe olanlar var ama öyle uzun vade beklemediler,3-5 günde revizyondan çıkıyor ,o teknolojik traktörlerler kadar beklemez serviste.same grubunun (ithal traktörler )arasında en yaygın servisine sahiptir

arkadaslar yerli üretime (montaj) suan için same tiger 60 - 70 2wd 4wd modelleri geçti kalite bakımından değişiklik yok sadece sarf malzemeleri( ağırlık kaporta ve bazı yedek parçalar) yerli olacak ülkemizde nedense çiftcilerimiz kalite ve özellikten ziyade fiyatlara bakıyor bu nedenle özelliklerini azaltıp fıyatı etkilemek tek amaç ve tabiki istihdam sağlamak. fabrika bandırma gönen karayolu uzeri organize san bölgesi no 347 bandırma. balıkesir...

3 silindir motor balyaya dayanıyorsa iyidir.ama bu balya işi hiç bana göre değil.bizim burda bi adam geldi ts110 ford newholland vardı arkasındada galligani.tın tın gidiyor bide vira arkasına bakıyordu ben bıktım adamın arkasını dönmesinden.

arkadaşlar bende 3 yılldır balyecilikle uğraşıyorum yaşım 19 2 yıldır fıat 70-56 ile yapıyordum bu sene onu sattım yerine deutz fahr agrolux 90 dt aldım traktör susuz ama balyede maşşalahı var çekişi mükemmel bu tarktörlerin yakıtıda çok ideal
bu traktörün 3 silindir olması balye yapan bir tarktör için o traktör hiç uygun değil bence...