Erdoğan'a İsrail ve Obamalı soruyla protesto

25.12.2008
2,632
300
Konya

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Malatya mitingden sonra Atatürk Kapalı Spor Salonu ' nda 50 ayrı hizmetin açılış törenine katıldı. Başbakan sahnede plaket verirken bir bayanın sözlü protestosuyla karşılaştı.

Toplu açılış için Kapalıspor salonunda düzenlenen törene eşi Emine Erdoğan ile katılan Başbakan Erdoğan, “Türkiye muassır medeniyete ulaşma yolunu istikrar ve güven içinde sürdürüyor. Değişim ve dönüşüm her alanda devam ediyor. Eşitlik ve adaletle hizmet götürüyoruz. TOKİ ' nin ülkemizin her yerinde illerimizde ilçelerimizde yaptığı konutlar var. Adete yeni beldeler, belediyeler oluşturmak suretiyle 496 şantiyede bunlar devam ediyor. Bakınız, 6,5 yıl önce o zaman hedef olarak 500 bin konut dedim. Bunu dediğimde muhalefet bunlar hayal dedi. Şimdi, 350 bin konut devam ediyor. Bunların 250 binini sahiplerine teslim ettik. 50 bin adet inşallah 45 metrekarelik daireler yapacağız. Bunları tamamen yoksul vatandaşlarımıza vereceğiz” dedi.

Törende, geçtiğimiz aylarda Erzincan ' da şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Selim Kabadaş ' ın isminin TOKİ tarafından Beydağı ' nda yaptırılan sağlık ocağına verilmesi nedeniyle şehidin ailesine berat verildi. Başbakan Erdoğan, Jandarma Uzman Çavuş Selim Kabadaş ' ın ailesiyle sahnede bir süre sohbet etti. Bu esnada salonda bulunan bir kadın “İsrail ' e destek vererek Gazze ' yi vurdurdunuz, Obama ' ya destek vererek nereyi vurduracaksınız?” diyerek bağırdı. Salon bir anda buz keserken, korumalar 2 kişi olduğu öğrenilen kadınları hemen salondan dışarı çıkardı. Salonda kısa süren soğuk sessizliğin ardından tören kaldığı yerden devam etti.

Kapalı spor salonunda düzenlenen tören, hizmetlerin toplu açılışıyla sona erdi. Tören daha sonra tüm hizmetlerin ortak açılışıyla sona erdi.
Başbakan Erdoğan, daha sonra yapımı tamamlanan Malatya Belediye binasına geçerek kısa bir ziyaret gerçeklerştirdi. Erdoğan ' a burada Malatya ' nın yöresel yemeklerinden ikram edildiği öğrenildi.

Başbakan Erdoğan ve beraberindekiler daha sonra havayoluyla Malatya ' dan ayrıldı.

Ynt: Erdoğan'a İsrail ve Obamalı soruyla protesto

ama oyları artıyor her seçimde,sakın seçimlerde hile yapıyor olmasınlar,,,sen bu konunun üstüne git kardeş araştırıver bir zahmet doğan grubu ne diyor bu konuda...

kardeşş ben dogan gurubu adına calışmıyorum hatta nefret edıyorum bunlar ıkısıde rant kapıları kapanmasın dıye kavga edıyor
hoş oda bıze yarıyor gerceklerı ogrenıyoruz

Jandarma Uzman Çavuş diye bir tabir yoktur, doğrusu Uzman Jandarma ' dır. Şayet Muazzaf ise vede Jandarma Meslek Yüksek Okulu ' ndan mezun ise doğrusu Uzman Jandarma ' dır. Diğerleri Uzman Erbaş ' tır. Rahmetlide Uzman Jandarma ' dır. Lüften Şehitler üzerinde pirim yapmak isteyenlere müsade etmeyelim.

bız asla şehıtlr uzerınden oyun yapmayız onların sırtından oyda gudmeyız zaten bır oya ıhtıyacımda yok sadece kımler rant saglamaya calışıyor onu gormenızı ıstedım

konu siyasete kayıyor siz biz derken neyi kastediyonuz arkadaş burada genel bir laf söylenmiş,seçimler öncesi bu tür konuları sitede gündeme getirmeyiniz lütfen...

ben hıc bır sıyası partıye kayıtlı degılım hıc bır partı adınada calışmıyorum ben demek ıstemışdım
aynı bolumde agır abının haberı mersın mıtıngı var bakarsanız
ama benım acdıgım konularda gercekten yorumlar az sıyasete kayıyor farkındayım
yorumlar yonlendırıyor