Landini..

Ynt: Landini..

garamat06 link=topic=18316.msg163552#msg163552 date=1236783923' Alıntı:
ben john deereyi seviyorum bende 5715 ve 5725 var cok saglam ikiside italyan mallarıda servis sıkıntısı yani yedek parca olarak sıkıntı var diyorlar
sizin motorlada mexico malı olması lazım

5715 ve 5725 serileri mexico malı...
Landinin en kullanışlı serisi bizim burada powerfarm bizimda sayıları her yıl 2 -3 artmaya başladı ilk baş bi 1- 2- 3- ... 10 taneye kadar çıktı 2 yıl içinde bir dahaki yıl daha da artacaktır.. yakıt..performans güzel..parça sorunu olmuyor...1-2 en fazla sürüyor...

landini süper motor nasıl kullanışlı değilmiş türkiye şartlarında bin bi kullan bakalım kullanışlı değilmişmi öyle haybden konuşmaya benzemez bi kullan gör farkı ben 6 seneden beri landini kullanıyom ben uzayda kullanmıyomya 5000 saat oldu maşşalllah tık demedi yakıtı olsun çekimi olsun kullanım kolaylığı olsun hepsi var kışında yazında kullanıyom yazın 40 derece sıcakta nadas yapıyom ve sıkştırıyom hararet yarıyı geçmiyo kışın soğukta taksi çalışmıyo traktör tek marş ta çalışıyo daha nasıl türkiye şartlarına uycak bu motor kullanmadan herkez atıyo işte yok landini şöylemişte yok böylemişte vallahi ben landiniden çok çok memnunum başka motor alcak olursam kesinlile landini alırım kim nederse desin zaten tdyi satıp 2. el landini 8865 veya power 95 alıcam kararsız kaldım ama 2 sinde n 1 ni allcam