Fendt 200 Vario gümüş madalya verildi

Fendt 200 Vario gümüş madalya verildi
Yeni Fendt özel traktör ve araç konsepti inandırıcı olduğunu
'Bu yenilikler burada yarının geleceği nasıl görüneceğini gösterir ödül,' Başkan Yardımcısı Axema, Gerard LE Prens Paris ve SIMA bulunan Yenilik Ödülü 2009 için ödül töreni ve açılışında dedi. Yeni Fendt 200 Vario özel traktör aralığı için gümüş madalya aldı.
Yeni 200 V, K ve P serisi sürekli değişken Vario iletimi için ödül aldı, platform kabin ve joystick ile yeni kontrol kavramı. Üst düzey jüri göre, uzman ve profesör oluşan, bu yeni özellikleri ile, Fendt ve işletim konfor, karlılık ve güvenlik şarap ve meyve için sürüş sunar traktör büyüyen, yalnızca büyük traktör üzerinde şimdiye kadar bulunamadı.

'Ben, iş olarak benim personel için değerli var mutluyum. Tüm 200 Vario traktör benzersiz bir yenilik, Vario iletim gelen motor için, olağanüstü çalışma ve sürüş konforu, ise, 'Dr Heribert Reiter, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Geliştirme ve Satın Alma, gururla söyledi.

Küçük bir alanda büyük traktörler Vario teknoloji accomodating Fendt adresindeki mühendisleri için büyük bir mücadele oldu. Yeni Vario iletim ML 70 gelişmiş özellikle özel traktörler küçük boyutu ve özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. Vario iletim ve özel tasarım bir arka aks konut olarak sürücü bileşenlerinin en entegre mümkün kıldı. Böylece, yeni 200 Vario ile Fendt düz bir kabin kat ile ilk özel traktör sunuyor.

200 Vario sağ tarafında bir kol dayama yeri ve merkezi bir kontrol ünitesi var bu yüzden Fendt gelen diğer Vario traktör aynı istisnai işletim konforu sunuyor.

Bu SIMA Yenilik Ödülü 2009, 154 yenilikleri sunulduğunu için. Jüri, altı ülke, 15 uzmanlardan oluşan 25 bu yenilikleri ve madalya verilecek.

By kangalli84
Peter-Josef Paffen, Başkan Yardımcısı ve Müdürü Satış ve Pazarlama, Dr Heribert Reiter, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Geliştirme ve Satın Alma ve Walter Wagner, Proje Geliştirme Müdürü 200 Vario