mf 285 s kopyası iran malı ıtmco 285 g traktörler

Ynt: mf 285 s kopyası iran malı ıtmco 285 g traktörler

evet kardeş bizim köye getirdiler tanıtım amaçlı 3 lü pullk vardı arkalarında bizim evin yanındakı tarlaya gırıdler ama ben MF 285 s den daha iyi performansı oldugunu sanmıyorum

BZIM BURDAN BIRISI ALDI 285 LERLE AYNI PARCA AMA NE KADAR SAGLAM BILMEM BENCE KALIPLI MOTOR IYI GIBI .285 MASSEYDE PEK SAGLAM SAYILMAZDI MAZOT DUSMANLARRI IDILER

arkadaşlar ben bundan belki on onbeş sene önce tv de bir programda görmüştüm iranda mf fabrikası vardı sözleşmeleri bitmiştir ve bizim steyrın başak olması gibi mf de ıtmco olmuştur bende şu an johndeere 5625 var ama mf 285s e laf söyletmem çok ekmeğini yedik ben debriyaj plakası ve direksiyon hidroliği haricinde hiçbir arıza yaptıramadım 285s e limitlerinin üzerinde kullandım hep saygılar

iran malı 285 s aynı fakat montaş olayı gözlen görüldüğü gibi pek iç açıcı degil.hidrolik aksamından,gövde baglantılarında yag kaçırıyor

arkadslar bu motorda mf 398 motorunun bırebır aynısı kullanıldıgını duydum acaba dogrumu bızzat satan galerıcılerle telefonda konustum mf efsanesı olan 398 motor sanzuman ve defransıyelını bıre bır kullanmıslar tek farkı uzerındekı etıketı ve lastık jant ebatları oldugunu soyledıler ayrıca bagımsız damper valfıde koymuslar acaba dogrumu kullananlar varsa teknık ozellıklerınden bahsedermıı bıraz

Bu motorlardan bizim köyde 3 tane var 2si çiftçeker biri tek çeker çekişleri güzel ama sürekli arıza yapıyo sağlam bişey değiller birinin motoru değişti birini komple değiştirdiler şanzuman dağıttı vs hiç tavsiye etmem 285s ile kıyaslanmaz bile debriyajlarına basabilmek için baya güçlü olmanız gerekir :D motora biraz fazla yüklen parçaları elinde kalıyo