JOHN DEERE FİYAT LİSTESİ

: JOHN DEERE FİYAT LİSTESİ

john deree pahalı bi traktör ama çok sağlam cok iyi bi traktör kolay kolay kıramassın bozamassın şanzumanı en saglam traktör alırsam jd alırım bundan sonra 5625lere bitiyorum.

Ynt: JOHN DEERE FİYAT LİSTESİ

sizlere ben yardımcı olayım arkadaşlar.
6000 serisi için euro bazında yaklaşık rakamlar aşağıdaki gibidir.
6230 : 55.000 euro civarında
6330 : 58.500 euro civarında
6430 : 61.530 euro civarında
6530 : ?
6630 : ?
6830 : ?
6930 : 80.000 euro civarında
bu fiyatlar std 6030 (standart ) modellerine aittir. fiyatlar tahmini yaklaşık değerlerdir ve kdv dahildir.

ya sımdı tls vıtes kabın suspansıon koltuk fılan eger hepsı eklenırse yanlıs hatırlamazsam 7500 euro koyuyo ustune ama net fıatı almak lazım bız corum bayısıne gıttık mesela en uygun fıatı o werdı dıger bayılererde sorduk tabe

arkadaşlar ben çankırıdan yazıyorum. jd bizde pek yaygın diil.bayi önünde birtane 5725 var inceledim biraz ,arka kollar ,diğer aynı güçteki traktörlere nazaran baya ince geldi bana . acaba sorun olurmu,nihayetinde beşli pulluk takılacak arkasına.almayı düşünüyorum ama bayada kafama takıldı bu durum. sizlerin düşüncesini bilmek isterim.TŞK.

valla hacım bizde 5725 var2007 model birde onun arkasında 5 ' li 12 inç ünlü marka puluk var iki senede 1500 dönüm yer sürdü Allah ' a şükür arkadan bir sorun yaşamadık.bizim köyün arazisi ayaş ' ın diğer köyleri gibi düz ova değil çoğu yeri engebeli, taş ve kök kayalı arkasının öyle ince olduğuna bakma çok sağlamdır. babamda ilk aldığımızda inceliğinden şikayetçiydi bayiye şikayetini bildirdi bayi hemen değiştirelim daha kalın kol vereyim demiş ama ikigün sonra gelip tekrar hidrolik kolu alırsın demiş. sonra hiçbirşey yapmadı o ince kolları kullanıyoruz. gayet memnunuz. sende olursun inşallah

ayaslim link=topic=2356.msg69956#msg69956 date=1220045317' Alıntı:
valla hacım bizde 5725 var2007 model birde onun arkasında 5 ' li 12 inç ünlü marka puluk var iki senede 1500 dönüm yer sürdü Allah ' a şükür arkadan bir sorun yaşamadık.bizim köyün arazisi ayaş ' ın diğer köyleri gibi düz ova değil çoğu yeri engebeli, taş ve kök kayalı arkasının öyle ince olduğuna bakma çok sağlamdır. babamda ilk aldığımızda inceliğinden şikayetçiydi bayiye şikayetini bildirdi bayi hemen değiştirelim daha kalın kol vereyim demiş ama ikigün sonra gelip tekrar hidrolik kolu alırsın demiş. sonra hiçbirşey yapmadı o ince kolları kullanıyoruz. gayet memnunuz. sende olursun inşallah

2007 modeldi değilmi bu saattede hidrolik dağıtırsan yada bunları şimdiden yazıyorsan durup düşünmek gerekir ??????

insomnia link=topic=2356.msg69970#msg69970 date=1220071756' Alıntı:
2007 modeldi değilmi bu saattede hidrolik dağıtırsan yada bunları şimdiden yazıyorsan durup düşünmek gerekir ??????
Arkadaş babam inceliğinden şikayetçiydi derken hani bunlar dayanmaz anlamında görünüşe bakarak yorum yapmaktalarmış ve anladığım kadarıyla hiç bir sorun yokken bayiye gitmişler daha kalını varsa değiştirelim gibisinden ve bayi de gerek olmadığını açıklamış. Ancak şu ana kadar sizin iddia ettiğinizin aksine hiç sorunla karşılaşmamışlar ve görünüşüne aldanmayın çok sağlam bunlar demek istiyor, yani ana fikri tamamen kaçırmışsınız siz.