Rıfat Gülsoy, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO)’nda meslek grupları içerisinde yaş sebze meyve, et ve süt ürünleri grubuna başkan yardımcısı olarak seçildi.

--------------------------------------------------------------------------------


Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO)’nda meslek grupları içerisinde yaş sebze meyve, et ve süt ürünleri grubuna başkan yardımcısı olarak seçilen Rıfat Gülsoy, sorumluluk alanına giren konularda Gürünlü işadamlarının sorunlarına çözüm arayacağını söyledi.

Osman Yıldırım’ın STSO’da başkanlığa yeniden seçilmesinin ardından meslek gruplarına da seçimler yapılarak yeni temsilciler belirlendi. Gürünlü 83 işadamının üye olduğu STSO’da SS İncesu Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı Rıfat Gülsoy yaş sebze meyve, et ve süt ürünleri grubuna başkan yardımcısı olarak seçildi.

Rıfat Gülsoy 3’ü kooperatif olmak üzere 80 de Gürünlü işadamının üye olduğu STSO’da ilçemizi temsilen meslek gruplarındaki çalışmalarda yer alacağını kaydetti. Gülsoy açıklamasında; “STSO bünyesinde gerek üyesi ve yöneticisi olduğum grubun gerekse de diğer grupların çalışmalarında Gürün’deki işadamlarımızın sorunlarına çözüm arayışında olacağız. Gürün’ün meşhur olan özellikle etinin yanı sıra süt ve yaş meyve sebze sahalarında da yaşanılan problemleri el birliği ile çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.