2008 model 600 saatte TD 95 buldum Fakat bi sorun var

Alacağım Traktör orjinal tekerlekli değil, ilk sahibi alırken 70 cm uygun yani, HAtta girebilecek şekilde getirtmişler tekerlekleri,
Sorum şu;
Tarla sürerken Veya büyük alet kullanırken tekerlerin ince olması çekişte Verim kaybı yaşatırmı bana.Bi kaç yere sordum Sorun olmaz >dediler hatta senin için daha iyi dediler, Mısır ekerken gübre atarken vs. Biliyiorum ozaman iyi olur ama Çizerde pullukta sıkıntı yaşarmıyım beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
Kısmet olurda alırsam traktörü resiminide koyarım buraya.

Ynt: 2008 model 600 saatte TD 95 buldum Fakat bi sorun var

bence ınce teker az daha cabuk eskır
bırde fazla cırpar artılarıda var eksılerıde yanı
kafana yattıysa hıc durma al ne dusunuyonkı

manas link=topic=19295.msg167811#msg167811 date=1237891653' Alıntı:
bence ınce teker az daha cabuk eskır
bırde fazla cırpar artılarıda var eksılerıde yanı
kafana yattıysa hıc durma al ne dusunuyonkı

Ne düşündüğümü yazdım sadece çekiş yönünden sıktınılarım var
çekişte verim düşüklüğü olurmu diye merak ediyordum, yoksa Araç 10 numara gördüğümüz kadarıyla Hayırlıysa olsun diyoruz

ınce teker sert zemınde ıyı ceker balon teker de yumusak toprakda daha ıyı kavrar yanı hepsının kendıne gore ozellıgı ve kullanıslılıgı var

fotoğrafsız konuyu neden buraya açtın ki teknik bilgiler bölümüne açabilirdin yöneticilerden konunun taşınmasını istiyorum.

abııı ınce Tekerın awantajı dezawantajı war bu sorun deıll sımdılık makınanınnnn temıslıqı nasıl Fıyatı ne kdarmısnerden buldun hadı hayırlısı olsun bakım hemSom :)))

wan7ed link=topic=19295.msg168167#msg168167 date=1237934332' Alıntı:
abııı ınce Tekerın awantajı dezawantajı war bu sorun deıll sımdılık makınanınnnn temıslıqı nasıl Fıyatı ne kdarmısnerden buldun hadı hayırlısı olsun bakım hemSom :)))
Sağolasın Kardeşim ALLAH razı olsun
Traktörün tekerler %90 denilebilir Adam pullukta çizerde vs. kullanmamış, ekim yaparken kullanılmış sadece, Kabinli klimalı Zaten alacağım yer bayii Gördüğümüz kadarıyla sıkıntı yok Makinada
İnşALLAH ' ta olmaz
Bu arada fiyatı 58 dediler tabiki 58 vermedim
Ben 50 dedim Muhtemelen anlaşacaz, Bunun tekerleri sadece cantlarla birlikte 4-5 arası Cantlar orjinal getirtilmiş
Bakalım Hayırlısıysa olsun Diyelim

hayırlısı olur ınsallah abiii ıyıce temkınlı oll zaten sen bılmes degiLsin bu işleriide gaza gelmeee yanı dene bıldıkleree felan gosterı werr elden alion deme Sen zaten ?

sana tek tavsiyem ince tekeri kaçırma motor da arkana bakmazsın balon her zaman kötü bak hüseyin abinin tl 100 de balon çamurda zorlanıo senn ince teker al her yerde en iyisi

Arkadaşlar yorumlarınız için Çok teşekkür ederim Hepinizden ALLAH razı olsun
resim neden eklemedin diyen arkadaşlar Traktörü alır almaz eklerim resimleri kusura bakmayın Bilmiyordum resimsiz konu açılmayacağını,
Traktörün fiyatından sonunda anlaştık,
her ihtimale karşı sanayide bi baba dostumuz var ona gtürüp traktörü son kez gösterecem sonra Kısmet olursa Hayırlı olsun Diycez.

quyruqu agri Hem$o :p insallah sorun cıkmazda kawusursun su traktorüne, meraklandirma bizi Resimde gelicek arkadasim Celallenmee :S

hayırlı uğurlu olsun arkadaşım ama anlamadığım neden bukadar çok ısrar ettin td 95 diye bizimle paylaşırsan sevinirim hangi köyde çiftçilik yapıyosun tanışmak isterim kardeş bi kahvemi içersin buyur beklerim yerim sanaayide ekmenler traktor tam atölyesi harman traktör newholland servisi