baba balyada

15238.jpg

15229.jpg

15226.jpg

15219.jpg

Ynt: baba balyada

balya işi için büyük olmuş daha küçük yokmuydu ağır abi babaları böyle küçük işlerle yorma evlatlardan bir tanesini gönderseydin zuha-*-s ;D zuha-*-s zuha-*-s

ranger link=topic=19355.msg170711#msg170711 date=1239007051' Alıntı:
balya işi için büyük olmuş daha küçük yokmuydu ağır abi babaları böyle küçük işlerle yorma evlatlardan bir tanesini gönderseydin zuha-*-s ;D zuha-*-s zuha-*-s
evlatlar babalarının ızınden gelıyor tacrube lazım önce

ağır abi link=topic=19355.msg179759#msg179759 date=1242477082' Alıntı:
bidakine söyliyelim yapsınlar kardeşim :)

abi söylersen şunuda ilet bunlar 6 pistonluymuş(bu gün kendim inceledim)bunun hem geniş kabinlisini bide şu baştan iki pistonu çıkararak yapsınlar bana 6 tane fazla gelir ;D zuha-*-s ;D sanada zahmet olacak ama anlş-*s

he bide söyle benim mazotçu kardeşim yok bilsinler sahibi çok yakıyo dedi ama çokta çılışıyo dedi çekişine lafım yok baksana şuna aygır gibi

enter link=topic=19355.msg188171#msg188171 date=1245182666' Alıntı:
abi söylersen şunuda ilet bunlar 6 pistonluymuş(bu gün kendim inceledim)bunun hem geniş kabinlisini bide şu baştan iki pistonu çıkararak yapsınlar bana 6 tane fazla gelir ;D zuha-*-s ;D sanada zahmet olacak ama anlş-*s

he bide söyle benim mazotçu kardeşim yok bilsinler sahibi çok yakıyo dedi ama çokta çılışıyo dedi çekişine lafım yok baksana şuna aygır gibi
ben 27 mayıs günü gittim soyledım elçiye zaval olmaz onların dedıgını yazıyorum sana fıatın bunyesınde tam hatırlamıyorum cok sayıda muhendıs calısıyormus onamı kaldı dedıler herkes işinizi yapacakmış

ağır abi link=topic=19355.msg188175#msg188175 date=1245183143' Alıntı:
ben 27 mayıs günü gittim soyledım elçiye zaval olmaz onların dedıgını yazıyorum sana fıatın bunyesınde tam hatırlamıyorum cok sayıda muhendıs calısıyormus onamı kaldı dedıler herkes işinizi yapacakmış

hmm haklısın abi herkes kendi işni yapmalı söylediğin için saol ağzına sağlık kırmadın beni bu benim fikrimdi benim konuştuğum adam(bunun kullanıcısı)motorundan çok memnun ama kabininden şikayetçiydi baktım kabinin konforuda çok iyi ama abi baksana yakışmıyo traktörü bozuyo bu kabine karşıyım ama bu benim fikrim ama olsun kabin kabindir bizim enterde o bile yokkkk : ' ( : ' ( : ' (