MF 3.105 ime KABİN ARIYORUM....

yeni satın almıs oldugum 3.105 ime kabin arıyorum... traktor fantom serisi deil. hisarlardan orj. kabin fiyatlarını aldım ancak biraz pahalı geldi orjinal kabine 5.000 tl diyorlar daha ekonomik bir fikri olan varmı??? simdiden butun uyelere tesekkur ederim...

Ynt: MF 3.105 ime KABİN ARIYORUM....

1000 lira ucuz kabin alacağına daha pahalı al rahat rahat kullan...3-5 senelik firmaların çakma kabinlerini alacağıan hisarlar,yarış kabin gibi markaları tercih etmeni öneririm...nede olsa adamlar traktör üreticilerine fason mal yapıo...sorun yaşamazsın..

bu amasya sulovada DAGLILAR demişsiniz oraya nasıl ulasabilirim??? hisarlarla ve yarısla gorustum. yarıs ta bana uygun kabin yok hisarlar ise butun basamakları falan keserek kabini monte ediyor motorumuda kestırmek icime sinmedi...

alican83 link=topic=19396.msg176515#msg176515 date=1241335848' Alıntı:
bu amasya sulovada DAGLILAR demişsiniz oraya nasıl ulasabilirim??? hisarlarla ve yarısla gorustum. yarıs ta bana uygun kabin yok hisarlar ise butun basamakları falan keserek kabini monte ediyor motorumuda kestırmek icime sinmedi...
arkadas kusura bak ma biraz gec oluyo.ama:
www.dagcilarkabin.com

tamam orjinalini tak en guzeli olsun demıssınde bulda takalım o zmn orjınalını.... onu takmasını bende biliyorum ama fıyat verıolar kabin yok!!! bu arada DAGCILAR ı aradım fakat onlarda orjınal kabin yok...