7066 MOTOR ALACAĞIMKONU HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Merhabalar,

Fıat 7066ve 7056 traktör bakıyorum.Çok yakın birtarihte alacağız.Ancak karar veremiyoruz.
7066bulduk bir tane 98 model kabinli ama orjnal kabin değil motor temiz fiyatı 26.000TL sizin görüşleriniz ve önerilerinizi bekliyorum.
Birde orjinal kabin bulabilirmiyim.
Çok soru sordum ama son olarak varsa aramızda bu tip ürünsatacak olan bildirise sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim görüşleriniz için

Ynt: 7066 MOTOR ALACAĞIMKONU HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

70-66 al tavsiye ederim bende 99 model var orjinal kabin olsa tabiki daha iyi olurdu ama ikinci el ararken illa orjinal olmasına bakamazsın
98 model kaç saatte lastik durumu iyimi 4x4 belirtmemişsin.
70-66 her zaman 70-56 dan kullanışlıdır. fiyatı iyi gibi geldi ama bilemicem bayağıdır dolaşamadım piyasadan haberim yok
son olarak yakıtı normalde çok değil ama çekiş artsın diye turbo takmışlardır. senin 150 dönüm için ideal traktör diyebilirim

iler için teşekkür ederim. 7066 Traktör 4x4 değil, tekerler iyi motor temiz ama orjinal kabin olsun diyorum. Bulabilirmiyim acaba orjinal kabin,çıkma filan.Birde bulunduğunuz mevkide satılık filan varmı acaba.İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

ben tavsiye etmem.burda birinin var mısır cıynamayadahi cıkamıyo 5 ton pancar küspesi ile yola gidmiyo.motoralıp sanayıye gitmeyim diyorsan ya erkuntun 70 ligi yada başagın 75ligini tavsiye ederim. sakın alma derim.benim dedigimde 99 model hic kullanılmmıştı adam motorunu degiştirecek 25 milyara almıştı şimdi 15 ile 12 arası veriyorlar. yinede kendin bilrsin. 

BEN              TOKATLI

arkadaşım dedigim motoru bende kullandım.cunku ben piyasaya mısır biçiyorum.kullaması hiç zevk vermıyo çekişide aynı şekil.onu alacagına git 415 al daha iyidir.ben böyle biliyorum. güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* güçç*-* alk-*s alk-*s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s oyn-*-s

benim düşüncem.70-66 nın senin işini göreceği yönünde. bu aralar fiyatlar ne oldu bilmiyorum ama 7066 iyidir.ben al derim. karar senin

turgutlar link=topic=19399.msg168451#msg168451 date=1238078401' Alıntı:
Herkes 7066 iyi diyor ondan dolayı bakıyorum.
Birde kullanan arkadaşlar bilgi verirler ise sevinirim.

10 yıldır kullanıyorum daha bana sorun yaşatmadı yaşadıysamda daha sanayiye sokmadan kendim çözdüm.
70-66 her zaman tutulan bir model olmuştur. çekişi olsun yakışı olsun bunlar sürekli olarak beğenilen seviyededir. senede 400-500 dönüm (dekar) kuru yer işliyorum. 5 ton küspe ile yola çıkamayan arkadaşlara ben çift romork takıyorum (6+5 ton) her yerde geziyorum. yolda seri tarlada ideal vites seçenekleri bulunuyor. 12+12 olması avantaj ileri geri sadece kol var, ileri kadar hızlı geri de gidebilirsin.
kabin problemi bendede vardı daha üzerine takalı 2 hafta oldu buradan çıkma kabin alıp taktım. 2. el çıkma orjinal kabin pek bulunmuyor çünkü iç dizaynı falan farklı olduğundan ancak ilk orjinal kabinlerden bulursun oda çıkma kabinle aynı olur ama orjinal olanların tekrar montajı fark ediyo orjinalin yerini tutmuyor.

Bütün arkadaşlara teşekkür ederim bilgilerini paylaştıkları için.
Eğer burayı takip edip satmayı planlayan veya bulundukları mevkide satan varsa haber vermenizi isteyecektim.

arkadaşım senn boşver başak 2073 le 70 66 bir tutma ama sen dersenki ben sadece motorumu kendim kulllanırım başkasını bindirmem bende motorumas gözüm gibi bakaım dersen steyr 8073 al ama 4x4 dersen 70-66 ben dün 70-56 ile üre attım yer çamur 70-56 nın lastikler 2 karış çamura gömüldü ama 4 çifçeker olduğundan güzel gitti

70-66 güzel motor, bende de çiftçekeri var...
yakıtı normal ne az ne çok. çekişi güzel
tek sorunu bizim buranın toprağı ağır vites olarakta tek seçenek takviye 3, takviye 4 biraz daha düşük devirli olsaymıştı daha iyi olurmuştu...