game exe. hata cozum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evet arkadaslar uzun ugraslar sonucu buldugumu dusunuyorum en azından bende sorun cozulmus oldu
Gelelim Çözüm Yoluna :

Hata alan arkadaşların ekran kartı genelde Ati radeon.. ve hata alan arkadaşlar da eski sürüm kontrol center kullanıyorlar.

İnternetten

1-Microsoft NET FRAMEWORK
2-Ati Catalyst Control Center 6.1

Bu dosyaları yukleyin. Normal ekran kartı yazılımınızı kaldırın. Once microsoft net frame sonra ati catalyst kurun. Bakın bakalım giriyomu ?

Herkese teşekkurler.

Ynt: game exe. hata cozum

intel olabılır temelde hangı kardın sıstemıylecalstıgı onemlı aslında temelde nvidia ve ati serısı mevcut ıntelın hangısnı kullandıgnı bılmıyorum su anda ama bulunulabılır

6.1 diyosunuzda en güncel sürüm 9.3. her zaman en güncel sürüm daha iyidir.çünkü eski sürümlerdeki hata oranı azaltılarak performans artışı sağlanır..

ekran kartınız ATİ RADEON dan başka bir marka ise google dan ona göre sürücü(driver) araması yapınız..

ekran kartınızın marka ve modeli ne uygun olanları kurunuz.

ATİ Radeon Catalyst Center : ATİ Radeon ekran kartı kullananlar içindir.
NVİDİA : GeForce ve Nvidia ekran kartları kullananlar içindir.

diğer ekran kartları ve sürücüleri ile ilgili bir bilgim yok..konuyu açan arkadaşın varsa devam edebilir..

ben 6.1 olarak yenı surum oldugu ıcın degıl mevcut sorunu cozmede yeterlı oldgu ıcın soyledım 9.3 e gore boyutu daha az oldugu ıcın kotalı kullanıcılar 6.1 ile bu sorunu aşabılırler kendı ekran kartınız ve modelınızı ogrenıp ınternetten bununla ılglı bılgılerı yaazıp aratabılırsınz mutlaka bır sonuc alıp devam edersınız intel için desktop manager olmaz mı dıye sormussun sanırım ama olmaz desktop manager masaustunu dogrudan ayarlarını yapabılecegın bır uzantı ksayol bıgı benım bu bahsettıgım durum hataları duzeltme onunde etkılı daha cok

Landwirtschafts Simulator 2009 İNSERT CD DİYE HATA VERİYOR ÇÖZÜMÜNÜ YAZARMISINIZ EN KISA ZAMANDA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...