başak traktörlerde ön pto ve hidrolik

Ynt: başak traktör

iyi olurda.vites sayısını artırsanız ıyı olur.burda td 65d olanlar hava atıyo.biz de bozgunluga vermmek içi bizimkiler sizn viteslerden daha iyi devri yuksek diyoruz. bim köyde bi tane var o da bizde .ben sor  2073 kardeşi kücük.

bence bu sistem çıkaracağı problemden dolayı sorun olur.sağlam bi şase ve güçlü bi motor gerekir bunlar olmazsa sorun yaratır die düşünüyorum..ztn ön hidrolik kullanmak için güçlü bir motora ihtiyaç var.bana göre 100 bg in altında çoklu ekipman kullanımında ön hidrolik hiçbi işe yaramaz.

daha önceki konularımda vites seceneklerinden bahsetmiştim müjdesini vermiştim.
küç olarakta güçlendi başak 100 hp lik bir traktörü rahatlıkla çekebilir.daha önceki anketlerime bakabilirsiniz
şu an test aşamasındayız yakın zamanlarda başak traktörün gücüne hayran kalınacaktır.

cezama2007 link=topic=19497.msg169386#msg169386 date=1238434049' Alıntı:
daha önceki konularımda vites seceneklerinden bahsetmiştim müjdesini vermiştim.
küç olarakta güçlendi başak 100 hp lik bir traktörü rahatlıkla çekebilir.daha önceki anketlerime bakabilirsiniz
şu an test aşamasındayız yakın zamanlarda başak traktörün gücüne hayran kalınacaktır.
yok yanlış anlaşılmasın benim başakla bi sorunum yok...fakat bu yeni motor eski motorlar gibi 500 saatte conta yakarsa kötü olur....inşallah çok iyi olur we satılır.en nihayetin ülkemizin traktörü...

o sorun tamaen kalkıcak bunun sebebi motorda mütiş bir şekilde güç artı ve motor çok iyi rahatladı
sürat vites seçenekleri ve kuyruk mili secenekleri çoğaldı şimdi bu modelle çiftçilik yapmaya doyamıyaç çiftçi arkadadaşlar ve abilerimiz bunu içtenlikle söylüyorum.