NH İLE ÇAMURDAN ÇIKMA DANSI, KURTARIŞ VE ÇIKIŞ TL100A

BATAKTAN ÇIKIŞ İÇİN UĞRAŞI noo-*-s noo-*-s duva*-*0
http://www.dailymotion.com/video/x8rrl9_tl100a-camurda-dans_auto

BUDA DİĞER TL100A'NIN YARDIMI alk-*s alk-*s anlş-*s
http://www.dailymotion.com/video/x8t47e_tl100a-camurda-dans-2_auto

VE SONUNDA ÇIKIŞ oap*-s oap*-s güçç*-*
http://www.dailymotion.com/video/x8rcik_tl100anin-camurdan-cikiyi_auto

BUNLARDA GÜNÜN NORMAL SAATLERİ

BU SENE BATMADAN GÜNÜN İŞİNİ BİTİRİP EVE HİÇ GİDEMEDİK,, HERGÜN BATTIK, HERŞEYDE VARDIR BİR HAYIR.. :D

Ynt: NH İLE ÇAMURDAN ÇIKMA DANSI, KURTARIŞ VE ÇIKIŞ TL100A

abi anlamadığım şu motor neden tam çıkacakkaen gazı kesiyor bnm bilgisayarda ses yok belkide ondan duyamadığımdandır ama bu işler için ince tekerlek şart ballon olduğu için motor tam güç veremior lastikler çok çamur toplamış allah kolaylık verdin

abi geçmiş olsun .... walla abayağı uğraşmışsınız... birde o çekim yapan salih mi acaba merak ettim .. sesi ona benziyor :)

benim hiç sevmediğim bir durumdur traktör batması ve bu şekilde uğraşmak ...

okkangal link=topic=19502.msg169197#msg169197 date=1238364828' Alıntı:
abi geçmiş olsun .... walla abayağı uğraşmışsınız... birde o çekim yapan salih mi acaba merak ettim .. sesi ona benziyor :)

yok okayabi videoyu çeken benim, ,,,peçenekli,,, bilal bilal,,, abi kötümü çekmişim

PEÇENEKLİ link=topic=19502.msg169440#msg169440 date=1238442010' Alıntı:
yok okayabi videoyu çeken benim, ,,,peçenekli,,, bilal bilal,,, abi kötümü çekmişim

yo gayet iyi çekmişsin kardeşim ... eline sağlık .... zevkle izledik ... ben sadece sesini salihe benzettim ...

okan6445 link=topic=19502.msg169153#msg169153 date=1238346254' Alıntı:
orda bi jd 6420 olacaktı varya yırtardı valla hüseyin abi sen benim ekledigim videolara bi göz at hak verirsin bana
artık orada jd olsaydı yırtarmıydı yırttırırmıydı bilemem okan, yanlız tek batan biz değiliz jd6420,5715,5725,+mf4255,285s,286g bu sene hepsinide gördük balon veya ince teker hiç farketmedi bizden daha fena batanlar var,hele 4255 ' in birtanesinin önü hiç gözükmüyordu lastikleride dahil,,3 saatte zorla çıkardılar,videosunu isteyeceğim verirlerse gönderirim..teşekkürederim.

Geçmiş olsun abide Ya ayaklar balçık gibi çamur toplamış çamur oldugunu bilmiyormuydunuzda gittiniz. sanırsam römork un takılı oldugu tla yı da sensin galiba.

okkangal link=topic=19502.msg169197#msg169197 date=1238364828' Alıntı:

güzel video geçmiş olsun Hüseyin Abi, aradabi batması iyi olur yoksa Çiftçilik çekilmez :)
Okay abi benden senin gibi sesi Salihin sesine benzettim :D

@*/-TmS_HsT-/*@ link=topic=19502.msg170359#msg170359 date=1238793300' Alıntı:
Geçmiş olsun abide Ya ayaklar balçık gibi çamur toplamış çamur oldugunu bilmiyormuydunuzda gittiniz. sanırsam römork un takılı oldugu tla yı da sensin galiba.

tarlalar çamur değilde, yollar çok fena, römörkün takılı olduğu değilde, gübre makinasının takılı olduğu tl100a ' daki benim, teşekkürederim.

3 video sılınms onu duzeltırsenız sevınırım ayrıyetten 2 vıdeodakı konusmalara bayıldım hehe bırazda kufur :D

zuha-*-s iyiki babam görmedi bu görüntüleri. ömür billah 4 wd traktör almaz. 265s ile bende çok battım bu sene ama lastiklerin ince olmasının faydası oldu kimseye asılttırmadık kendimizi. o hala benim 240 olsa yırtardı buraları diyo bi unutamadı giiti. noo*-*-