YAZACAK BİRŞEY BULAMADIM

Ynt: YAZACAK BİRŞEY BULAMADIM

1006 link=topic=19763.msg198385#msg198385 date=1248378497' Alıntı:
evet benzin koyuyorlarmış vede zaten deneme motorları farklı motoru daha kuvetli olur

arkadaşım onda servet motoru olsa böyle ufak tefek olurmuydu ve bence pek deneme motoruna benzemiyor üstünde örtüsü bile var ve deneme motoru olsa daha şık görünsün diye üstünü açarlardı bayi videolarının hepsinde böyle ama üstünde örtü mörtü olmuyor anlata bildimmi

zaten bende servet motoru var demedim nasıl anlıyonuz deneme motorlarında büyüklük aynı ama güçleri daha fazla oluyo genede bilemem üstünde örtü olduğuna göre olmayabilirde

1006 link=topic=19763.msg198637#msg198637 date=1248459607' Alıntı:
zaten bende servet motoru var demedim nasıl anlıyonuz deneme motorlarında büyüklük aynı ama güçleri daha fazla oluyo genede bilemem üstünde örtü olduğuna göre olmayabilirde
1006 link=topic=19763.msg198639#msg198639 date=1248459760' Alıntı:
zaten benim erkuntlara dediğim yok kuvetli motorlar hele çift için çok ideal

ne bileyim arkadaşım gördüğüm birşeyvar haldır haldır gidiyo erkunt

meyveli ağaç taşlanırmış erkuntta öyle yok benzin katmışlar yok motoru büyük tamam o motor 68 hp olduğunu farzedelim başka bi 68 hp makina getirin benzinde katın bakalım okadar çekebilecekmi helal olsun erkunta helaaaaall

traktör çekmem demez 1 le çekmedimi takviye 4 e düşersin yinemi çekmiyor 3 düşersin o traktörde 2 takviye ile gidiyor o şekilde sürsün bi50 dönüm tarlada göreyim arka,ön her bir dişliyi eline verir. servis neyi öneriyorsa onu takacaksın hem markaya laf söyletmezsin hemde malına kıymazsın.