Tümosan Kullanan arkadaşlar Tümosan sizce nasıl bir traktör...

Ynt: Tümosan Kullanan arkadaşlar Tümosan sizce nasıl bir traktör...

burada bir çiftçi olarak konuşuyorum,Türkiye şartlarında çiftçi için ideal traktörlerden birisidir,belki lüks açısından diğer traktörlerden biraz eksik olabilir ama motor ve yakıt performansı olarak çoğu traktörlerden üstündür...İnşallah zamanla diğer eksikliklerini de tamamlayıp Türk çiftçisine her yönüyle hitap edecek bir marka haline gelir...

Diğer arkadaşlara katılıyorum ve Teşekkürler Ediyorum. Bencede Tümosan Türkiye şartlarında ve Türkiye ' de üretilen bir traktör olmasına rağmen gerek çekiş gerek yakıt gereksede performans bakımından en iyi traktör markalarından birisidir.

• Beğen
Tepkiler: Cosqun

Bu fiyatlara alınabilecek en iyi traktör.mesela nh ın 55 liğinle tümonun 65 liği aynı para bu yüzden tümo daha cazip geliyo.Ben tümosan kullanıyorum gayet güzel.1999 model 60-60n 12+12 gayet iyi gidiyo

• Beğen
Tepkiler: Yyyggg

Tumosan çok güzel türk mali ben memnunum ana arkadaslarimz türk malini sevmiyor köyümüze1 ayda 11 ttümosan girdi köye
Memnun olmayan yok şahane motor pompa hariç tamamen türkmali

abi çekiş ve yakıt olarak çok iyi kendi traktörüm diye övmeye çalışmıyorum inanın. konfor olarak biraz eksiği var ama abartıldığı gibi değil. kabini geniş ve rahat, toz almıyor ama biraz ses alma sorunu var. bizde 8185 16+16 var çok memnunuz çekiş-yakıt olarak mükemmel, kabini geniş çok rahat işte tek sorunu diğer markalara göre ses alıyor ama rahatsız edecek kadar değil.

Bende 6065 kullanıyorum bana gore iyi kahveye bile traktörle gidiyorum iki sorun var kabinin içine ses aliyor diğerinde el freni herşeye rağmenasigim ttümosana

slm arkadaşlar manisadan katılıyorum bende tümosan 6170 vardı 3sefer bölündü ve fabrika hiç ilgilenmedi ensonunda 50.000 adım 30.000 sattım vekurtuldum hemde 4x4 dü tümosan alacak arkadaşlar çok iyi düşünsün uzay kasalar bölünüyo klasikler şanzuman dağıtıyor yakında fotolarını göndereceğim

şanzuman dağıtıyor derkene 8280lerden bahsetmiyorum yeni model klasik lerden bahsediyorum bence iyi araştırırsan mutlaka duyarsın bizim buralarda çoksık oluyor adam daha 1ay önce 2013 model 8095 iki sefer dağıttı diye 45.000 sattı eski modeller çok güzel