NOSTALJİK CLAAS BİÇER

Ynt: NOSTALJİK CLAAS BİÇER

Güzel paylaşım Atilla abi. Bu vidyodaki duyguyu CLAAS kullananlar çok iyi anlar. Her gittiğin yerde herkes böyle durup hayranlıkla sana nasıl bakar çok iyi bilirim. Gerçekten abartmıyorum. Kalitesi ilgi çekiyor.

okan6445 link=topic=19939.msg171648#msg171648 date=1239289072' Alıntı:
ondan deil erkan eskiden fazla yokmuşta ondan ordan eski bi 630 jd gecseymiş ona bile öyle hayranlıkla bakarlardı

Valla ben bu vidyodaki olayları her yola, tarlaya çıktığımda yaşıyorum. Millet hakkaten gördüğü zaman böyle hayranlıkla bakıyor. Traktörle olsun, biçerdöverle olsun. Her gören merakla inceliyor. Gittiğimiz her köyde köy içinden geçerken kahvedeki herkes biran için duruyor ve makinalara bakıyor. Ben bu yüzden söyledim. Gerçekten insan bir garip oluyor. Herkesin gözü senin üzerinde dikkatle bakıyorlar. Hele bide kahve önünde falan durursan o zaman olay tamamdır. Hemen makinaların etrafında dolaşmaya başlıyorlar. Sorular uçuşmaya başlıyor. Birader kaç hp, kaç para, ne malı vb... Ondan sonrada iltifatlar geliyor. Alman yapmış, heybetli makina, hidrolik kolları çok sağlam, kabin içide taksi gibimiş vb....

alipasalierkan link=topic=19939.msg171655#msg171655 date=1239289881' Alıntı:
Valla ben bu vidyodaki olayları her yola, tarlaya çıktığımda yaşıyorum. Millet hakkaten gördüğü zaman böyle hayranlıkla bakıyor. Traktörle olsun, biçerdöverle olsun. Her gören merakla inceliyor. Gittiğimiz her köyde köy içinden geçerken kahvedeki herkes biran için duruyor ve makinalara bakıyor. Ben bu yüzden söyledim. Gerçekten insan bir garip oluyor. Herkesin gözü senin üzerinde dikkatle bakıyorlar. Hele bide kahve önünde falan durursan o zaman olay tamamdır. Hemen makinaların etrafında dolaşmaya başlıyorlar. Sorular uçuşmaya başlıyor. Birader kaç hp, kaç para, ne malı vb... Ondan sonrada iltifatlar geliyor. Alman yapmış, heybetli makina, hidrolik kolları çok sağlam, kabin içide taksi gibimiş vb....
ya orası illaki öyle bizim burda da öyleyi ilk jd yle same girdi köye koylü aynı sana yaptıkları gib vav bunlar nasılmakina ne cekrdir felan diye anlatırlardı cok hoş oluyo dedigin gibi ilk altılı pullugu taktım 110 jd ye takan yoktu ozaman carşıya cıktım petrola felan gitmiştim hemen toplanmışlardı başıma buna işmi dayanır yav şimdi birden biter tarlalr tabi mualefet olanlarda var bu onu cekmez yav pullga baq motarada deyen felanda olmuşdu daha neler neler