bana yardımcı ola bilirmisiniz[çözüldü]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
: bana yardımcı ola bilirmisiniz

hakan_94 link=topic=2501.msg24871#msg24871 date=1207484955' Alıntı:
arkadaşlar bana oline simtraktör oynayacağım nasıl oynayacağım bana biri söyleye bilirmi rica ediyorum ??*-s
mustafa abinin dedigi gibi görmuyonmu linki :D http://www.trakkulup.net/index.php?topic=961.0 valla arkadasim bende cok ugrastim ama olmuyor belki sende olabilir ama sen yenede verdigim linki incele
bide burasi yardim bölumu degil SORUNLAR bölumune yazacan...

1.Konu Yanlış Yerde
2.Arama Butonu Diy Birşey var
3.Sana Kızmıyorum
4.Forumda Yenisin Sanırım Hoşgeldin :)
Eyer Birşeyler indirip kaçacaksan kızarım :)
Forum Çok Güzel arkadaslar :)

lSemuml link=topic=2501.msg24882#msg24882 date=1207486106' Alıntı:
1.Konu Yanlış Yerde
3.Sana Kızmıyorum

hahahahahaha valla gulmekten kirildim önce okuyunca mustafa abi sanim:D

tamam arkdaşlar kızmayın ben daha yeniyim ondan buraya yazdım özür dilerim bana yardımcı olacak biri varmı varsa msnesinde bir görüşelim oline olarak oynayalım

Bak Arkadaşım İlk Baş Hamachi İndirmelisin Hamachi yi indirmekle iş bitmiyor.Eyer Pc ' iinde firewall korumalı anti-virüs programın warsa o programı siil başka program yükle daha sonra hamachiyi kur ardından gerekli ayarları yaptıkdan sonra ağ adı ve ağ şifresi bul(simtractor) için gir ve oyna bu kadar oyun içindede bir kac ayar gerekli !Siteyi biraz gezmeni tavsiye ederim sitede yok yok diyebilirim simtractor hakında !

http://www.trakkulup.net/index.php?topic=961.0 Bu linkte resimlerle anlatılıyor.
lSemuml link=topic=2501.msg24882#msg24882 date=1207486106' Alıntı:
1.Konu Yanlış Yerde
3.Sana Kızmıyorum
Yaptığının hoşbirşey olmadığının farkındasındır umarım ya da ben yanlış anlamışımdır.Burası bir paylaşım sitesi,ama sonuçta biraz inceleme gerekiyor.Biraz insanlar kolaya kaçmamalı.Burası ne birini makaraya alma ne de dalga geçme yeri.
Biraz daha seviyeli olalım.

ben dalga geçm,yorum yanlışlıkla buraya atmışım mesajı burda devam ettiriyorum hem sanane dalga geçtüysem ben sana sormuyorum ben arkadaşlara soruyorum anladın mı beni? kız-*sw şyt-*-sa noo*-*-

Dalga geçen sen değilsin zaten,suçlu bağırmış suçsuzun ödü kopmuş.O mesajı yazan sen değilsin,senlik birşey yok.
Konuna gelince,burada adam ayıramazsın,özel birine soruyorsan özel mesaj atarsın.Bende bu sitede görevliyim ve üyeyim,herkes gibi benim de istediğim yere mesaj yazma hakkım var,bunu kısıtlayacak insan da asla sen olmazsın.
Seninle polemiğe girmicem,lütfen konuyu devam ettirme,yoksa olan senin konuna olacak kilitlenecektir.

[glow=red,2,300]kim demiş özelde arıyorum diye sen kitlesen ben birdaha açarım konuyu bşrdaha aöarım sen beni engelleyemessin hem bu arada al konunu başına çal senin bana öyle demeye hakkın yok [/glow] kız-*sw kız-*sw kız-*sw

hakan_94 link=topic=2501.msg25834#msg25834 date=1207763514' Alıntı:
[glow=red,2,300]kim demiş özelde arıyorum diye sen kitlesen ben birdaha açarım konuyu bşrdaha aöarım sen beni engelleyemessin hem bu arada al konunu başına çal senin bana öyle demeye hakkın yok [/glow] kız-*sw kız-*sw kız-*sw
Daha seviyeli olmalısın,laflarımıza dikkat edelim,devam edersen konu kilitlenecek.

ÇağRı link=topic=2501.msg25829#msg25829 date=1207763178' Alıntı:
Dalga geçen sen değilsin zaten,suçlu bağırmış suçsuzun ödü kopmuş.O mesajı yazan sen değilsin,senlik birşey yok.
Konuna gelince,burada adam ayıramazsın,özel birine soruyorsan özel mesaj atarsın.Bende bu sitede görevliyim ve üyeyim,herkes gibi benim de istediğim yere mesaj yazma hakkım var,bunu kısıtlayacak insan da asla sen olmazsın.
Seninle polemiğe girmicem,lütfen konuyu devam ettirme,yoksa olan senin konuna olacak kilitlenecektir.
[size=18pt]o zaman sen tasi bana atiyorsun kimseyle dalga gecmedim hosuna gitmedimi o zaman özelden gönder böyle böyle diye[/size]

Arkadaşlar, buradaki didişmenin sebebi şudur: Sorunlar bölümüne aynı soruyo sormak için belki 20 tane konu açılmış. Vatandaş gelip arama bölümüne bir kelime yazsa çıkacak aslında. Çağrı arkadaşımız böyle bir sürü aynı konu okuduğu için, canı sıkılıyor tabi, hep aynı konular açılıyor elbet sabır taşı bir yerde patlıyor buraya denk gelmiş. Her zaman dediğim gibi arama yapmadan konu açmayın, heryerde diyorum aynı konuyu açan üyeye -rep veriyorum bilginize. Bunu da bütün üyelerimiz uygulamasını istiyorum, o zaman herkes dikkat eder...

Bulduklu link=topic=2501.msg26145#msg26145 date=1207852271' Alıntı:
[size=18pt]o zaman sen tasi bana atiyorsun kimseyle dalga gecmedim hosuna gitmedimi o zaman özelden gönder böyle böyle diye[/size]
Ben taş atmam,söylemek istediğimi açıkça söylerim:Mesajımı ya düzgün okumadın,ya da anlamadın.Benim tepkim hem gereksiz yere konu açılmasından,hem de 'lSemuml' adlı üyenin konuya yazdığı ilk mesajadır.Zaten senle sorunum olsa sana gereken şekilde ulaşırım,merak etme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...