balyaları satıyorum ama gene çıkıyorlar piyasaya !

arkadaşlar tarlyayı sürüp balya yaptım onlarıda çiftlikteki banttan attım ve sattım sonra işim bittikten sonra oyunu kaydedip çıktım geri döndüğümde bir baktım ki gene balyalar orada duruyor , kaç kere sattım ama gene olmadı ne yapmalıyım ?

Ynt: balyaları satıyorum ama gene çıkıyorlar piyasaya !

bende yükleme konusunda problem yok nede olsa kepçeciyiz de balya romorku hareket edince düşüyor hepsi yav çok zor oluyor taşıması 5 er 5 er taşımak zorunda kalıyorum tarlada uzak olunca iyice bir problem oluyor neyse o kadar uğraşıp taşıyorum satıyorum kaydetip çıkıp tekrar girince para artmış oluyor parada düşüş yok (mazotu düşersek tabi) ama balyalar gene eski yerinde tarlada duruyor bir türlü çözemedim gitti

bunun önüne geçmek için bütün balyaları satmak gerekebilir. buna çiftlikteki 3 tanede dahil
olmadı hepsini denize atıcam bakalım bi değişme olacakmı

yolu buldum. belgelerim içindeki oyun dosyasına ordanda savegame ' e girin(oyununuz hangi kaydetme slotundaysa ona girin. mesela benimki slot 5 ' te bu yüzden savegame5 ' e giriyorum)
burda vehicles dosyasını not defteriyle açın. en aşağıda bütün balyalarınızın nerde olduğu koordinatlarla veriyliyor. bunları silin ve oyuna girin

bi yolu daha var balyaları yaptıktan sonra, balya tarlada yada çiftlikte nerde olursa olsun kesinlikle kaydedip çıkmayın. Onları tamamen hiç kalmayacak şekilde satın sonra kaydedin çıkın geri girdiğinizde orda olmayacak ne zaman ki balya varken kaydedip çıkkarsan kurtulamazsın ancak bu şekilde kurtulursun
lonelyboy link=topic=20046.msg187021#msg187021 date=1244901405' Alıntı:
yolu buldum. belgelerim içindeki oyun dosyasına ordanda savegame ' e girin(oyununuz hangi kaydetme slotundaysa ona girin. mesela benimki slot 5 ' te bu yüzden savegame5 ' e giriyorum)
burda vehicles dosyasını not defteriyle açın. en aşağıda bütün balyalarınızın nerde olduğu koordinatlarla veriyliyor. bunları silin ve oyuna girin