mf 266 g hakkındaki düşünceleriniz özellikle kullanan arkadaşlar

Ynt: mf 266 g hakkındaki düşünceleriniz özellikle kullanan arkadaşlar

bendede çifçeri var ayak işlerine ara işlere çok ideal ama zora gelince çok yakıyor haliyle 3silindir olduğundan ama almayı düşünenler kesinlikle çift çekerini alsın tekçekerle çif çekerin arasındaki farksa tekçekerin kaldığı yerde çiftçeker normal gibi gidiyor çif çeker her zaman avantajlıdır arasında fiyat farkı var ama verdiğin farka değer

nasıl kullanımı rahatmı bende 265 s var yanına 3,cü traktörü almayı düşünüyorum 2001model tek çeker buldum 1100 saatte 266 gold 265 s kadar iyimi yakıtı falan çekişi 277 kullandım ama hiç 266gold kullanmadım sorduklarım 265 s kadar iyidir diyorlar yorum bekliyorum kullanan arkadaşlardan

kardeş bende çift çekeri var 4lü 12 pulluk ile tarla sürüyorum 265likle aşağı yukarı denk beygir olarak rahatlığına gelince rahat yakıtıda ayak işlerinde çok idaal ama zora gelince çok yakıyor

karizma link=topic=20087.msg173520#msg173520 date=1240000788' Alıntı:
kardeş bende çift çekeri var 4lü 12 pulluk ile tarla sürüyorum 265likle aşağı yukarı denk beygir olarak rahatlığına gelince rahat yakıtıda ayak işlerinde çok idaal ama zora gelince çok yakıyor
karizma arkadasım bu traktör bizim yörede cok çok 3 bilemedim 4 tane satılmış 277 g var baya bi fazla ama bana söylenen ne kadar zorlarsan zorla 265 s kadar yakmadığı sen kullanıyosun sana göre bi mukayese etsen cunku fiyatı cok uygun geldi bana 2001 model turbolu 3 silindir ama tek çeker baya temiz bi traktör alıp kullanıp bi deneyim dedim olmaz dediler veremeyiz dediler peşin para düşünüyorum hem baya seri geldi bana 3 l u 12 inch pulluk takacam fiyat olarak sence nasıl 20.000 lira

bende 4wd olanı var kardeş alırsan 4wd al bence tek çekerden daha iyi 2005 model felan bulursan iyi olur

kardeş ben 265şin 2000 modelide vardı sıfır aldık turbo taktırdık 4sene kullandık şuanki kullandığım 266 goldsa 2006 model 4x4 onla bunun yakıtı 266 birazdaha az yakıyor 266 ondan daha sağlam 3üccü senesi 2000 saate geldi daha bir arızasınıda görmedik sen 2001 modelle 2005şin arasındaki farksa eksozun ters tarafta olması yakıt pompası elektirikli 4x4 tede kuyruk mili iki kademe 540 devir ve 540 ekomomi var yani 750 devire mukayese eder 2001 modelin fiyatıda uygun ama 2005 ve yukarımodellerini ve 4x4 almanı tavsiye ederim 135lik olsunda çifçeker olsun

bende tekçekeri var ve çok memnunum.yakıtı kim ne derse desin çok az resmen kokluyo yoldada evet denildiği gibi baya seri.2001le 2005 arasındaki farklara gelince evet egsoz ters tarafta mazot pompası elektrikli arkadaşların yazmadığına ilave olarakta yanılmıyosam 2005 modelin altında olması lazım elift düğmesi yok.yalnız şunuda söliyim 3lü 12 inç pulluk takacaksan alma çünkü az geliyo ben dörtlü takıyorum