İnternet Aleminde Kız İsteme

Hım! Kahve de çok güzel olmuş; maşallah Ayça kızımız çok maharetliymiş.
- İnternet ' ten öğrendi Salih bey.
- Öyle mi hangi adres?
- www. hadikahveyapkiz.com.tr ' den
- Elinize sağlık hanım kızım. Murat bey, sizinle uzun zamandır tanışır konuşuruz.
Ayça kızımızı da tanır, severiz. Eh bizim çocuklar da büyüdü...
- Anladım, sadede gelin Salih bey...
- Sadet şu Murat Beyciğim, kızınızın hali vakti yerinde az çok bizim çocuk gibi hanım
kızımız da internet ' i tanıyor. Çette konuşup tanışmışlar. Bizim oğlan bir defasında sizin
kızın sitesini çökertmiş. Olmuşa, ölmüşe ve çökertilmiş siteye çare bulunmaz, ama ziyanı
yok yenisini yaparız. her neyse. Allah ' ın emri peygamberin kavli ile ve internet huzurunda
kızınız Ayça ' yı oğlum Chat ' ine istiyorum.
- Salih Bey bu iş he demeyle olmaz bi düşünelim nasipte varsa olur. Kız evi naz evi bilirsiniz.
Ha bu arada oğlunuz ne iş yapar, parası pulu var mı?
- Yapmayın Murat Bey bu devir de bu soru da sorulur mu hiç, muassır medeniyetin fevkınde
gelişmeler göstermiş bir ülkede bu sorulacak soru mu. Sizin ki de iş mi? İnanın sörvırımı kullanıyor
diye söylemiyorum onun üstüne hekır tanımam. Geçen gün beş siteyi birden çökertti.
- Ne hacker mi dediniz, amanın bu olmadı işte ben bu teklifi entırlayamam. Hem benim hekıra
verilecek kızım yok bu konu kapanmıştır Salih Bey.
- Ne diyorsun?
- Ne dediğim açıkça ortada Salih Bey, kızımı vermiyorum. Hekırlardan ne çektiğimi bir ben bilirim
bir de internet servis sağlayıcım. Bir de öyle tv reklamlarından çalıntı esprilerle beni güldürmek için
kandırmaya çalışmayın. 'Ne diyorsun' muş
- Aşk olsun Murat Bey sizi böyle bilmezdim zaten sizinle çet yapanda kabahat hadi oğlum
çık başka kanala gidelim.