768 steyr 7 li çizel cekermi .?

ya arkadaşalar bişe danışmak istedim yedili çizel almak istiyom ama çekmez diyor buralarda mf 285 ler 265lere taktılar pek götüremiyolar toprak ağır biraz gitmiyo traktörler bence steyr çeker ama bide sizlere kullanan arkadaşlara danışmak istedim yorumlarınızı bekliyorum

Ynt: 768 steyr 7 li çizel cekermi .?

valla bak kardeşim biz o dediğin büyük çizelin 9 lusunu takıyoruz gündendi yeri hazırlarken 8073 steyra bizdede onun 7 lisi vardı yeni yaptırmışltık çekmez dediler onu kaldıramaz dediler dedem de 2 bacak daha taktırdı oldu 9 lu tarlaya bi gitdik steyr banamısın demiyor bizim yerlerimiz ova bayır yer yok bizde eğer ovaysa sen kendine güveniyorsan denemeliğine al 3 takviye yerine görede vn y tak devam et biz pluyu şaseye kadar oturtuyoruz
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,5410.0.html bak bu resimleri
http://www.izlesene.com/video/arabalar-steyr-9-lu-cekio/390083 buda video bizim yerde bele kadar ot vardı bu yer de 100 araba kara gübre var vede biz 2 kere 9 lu çekmek durumunda kaldık motora ben bindimmi inadına basıyorum bazen dönüşlerde falan kaldırmıyorum dönüşlerde bil ecanavar gibi asılıyor

bu yaz taktım 7 li çizelleri bizim yerleri tek tek gezdim...başakla...yer kurak olduğu için batmıo sadece çizgi çekiodu.neyse mısır yerleri için çekmeye gittim bu sefer tam şase çekmeye başlayınca ya sağ teker yada sol teker pati çekio...senin çektiğin yer ayçiçeği yeri toprak yumuşak...yazın anıza çekmeyi dene benim ne demek istediğimi anlayacaksın...kurban bayramında köye gittiğim civar köyden bi steyrde 5 li çizel gördüm bizim köyde bi lokanta yemek yiyiodu adam..gidip sordum.7 li nini 2 çizelini çıkardım çift çeker gibi gidio demişti..tabi toprak toprağa fark war bunuda unutmamak lazım..

yazın 9 luları yağmur yağdıktan sonra çekersin beton gibi anızda biz 2 li 24 no pullukla sürerken 200-250 kiloluk topaçlar çıkıyor steyr 9 luda zorlanır bide batmaz ayaklar ama yağmur yağdıktan sonra çekersin

doganbey1 link=topic=20121.msg173999#msg173999 date=1240222540' Alıntı:
yazın 9 luları yağmur yağdıktan sonra çekersin beton gibi anızda biz 2 li 24 no pullukla sürerken 200-250 kiloluk topaçlar çıkıyor steyr 9 luda zorlanır bide batmaz ayaklar ama yağmur yağdıktan sonra çekersin
sevgili kardeşim ben geçen hafta binmedim traktöre yada 2 ay önce çiftçilik nsl yapılır die araştırmadım...dikkatini çekerim..yağmur yağdıktan sonrada çekmez karatoprakta bazı şeyleri inat etmeyin..steyr kullanmasak yiyecez walla...istersen 5 pulluk tak onuda çeker yaa

pamukçu link=topic=20121.msg173943#msg173943 date=1240175545' Alıntı:
768 7 li çizel çeker... hakkını vererek hem de...
aynen bencede çeker motor gücü bildiğim kadarıyla steyr 8073 ile aynı sadece şanzımanları farklı steyr 8073 16, 768 8 vites hiç şüpheniz olmasın adamlar 9 lu takıyo 8073 e 7 li çizel 768 için idealdir

wideoyu paylaşan abi demiş diceni bizdede 768 war bizdede 7 li war ama 9lu denedik banamısın demiyo hemde az buz değil sonuna kadar gömdük yani otutturduk yani şimdi 9 lu yaptırcaz..