MASSEY FERGUSON 260 GOLD ARANIYOR

Ynt: MASSEY FERGUSON 260 GOLD ARANIYOR

selamlar arkadaşım 260 gold aradığını yazmışsın,
bende var 2005 model hiç çalışmamış saati 32 de daha ilgilenirsen cep numaram ( 0 532 678 67 66)

Güzel kardeşim iyi hoş elinde varmış ne güzel. Bide fiyat verseydin ne güzel olurdu. Neden fiyat belirtmiyosunuz. Bence daha rahaat satarsınız o zaman. Şimdi fiyat hakkında bilgim yok cebindende tanımadığım kimseyle konuşmak istemem karambole. Çoğu kişi bööle düşünür. Lütfen fiyat belirtin üç aşağı beş yukarı. Ona göre arayalım dimi ama..

toplumcu link=topic=20147.msg211694#msg211694 date=1252099870' Alıntı:
Güzel kardeşim iyi hoş elinde varmış ne güzel. Bide fiyat verseydin ne güzel olurdu. Neden fiyat belirtmiyosunuz. Bence daha rahaat satarsınız o zaman. Şimdi fiyat hakkında bilgim yok cebindende tanımadığım kimseyle konuşmak istemem karambole. Çoğu kişi bööle düşünür. Lütfen fiyat belirtin üç aşağı beş yukarı. Ona göre arayalım dimi ama..
tabi kafandan geçen rakamı söyle.birde memleket nere.ben denizlide oturuyorum.örneğin;kalkıp samsundan traktör getiremem.mesala yani...

evet haklısınız fiatını yazmadım şimdi yazıyorum fiatına 31 000 tl istiyorum traktörüm sıfır ayarında işe girmedi daha ben tokattayım ve traktör alım satımı ile uğraşıyorum almayı düşünürseniz resimlerini netten size iletebilirim ve anlaşırsak traktörü nakliye ücreti karşılığında nakliye aracımla size ulaştırabilirim.

snipeerr link=topic=20147.msg215072#msg215072 date=1253097100' Alıntı:
evet haklısınız fiatını yazmadım şimdi yazıyorum fiatına 31 000 tl istiyorum traktörüm sıfır ayarında işe girmedi daha ben tokattayım ve traktör alım satımı ile uğraşıyorum almayı düşünürseniz resimlerini netten size iletebilirim ve anlaşırsak traktörü nakliye ücreti karşılığında nakliye aracımla size ulaştırabilirim.
senınle hemserıyız kardesım bende tokatlıym eğerkı traktorunu satıosan lutfen ılgılı resmı saatı ve ücretını yazkı alacı arkadaslar ılgılensın traktoru sanalda olsa görmek en ıyısi msnmı ekle ıstersen

evet traktör 4 yıldır yatıyor msn veriyorum isteyen mail yolu ile ulaşabilir resimlerini gönderebilirim ( bariserkek60@hotmail.com ) ali koçkaya kardeş korozyon olabilir demişsiniz ama traktör belirli periyotlarla çalıştırıldığı için 32 saat oldu yani yağlama ve korunması için 32 saat kadar çalıştırıldı sizin dediğiniz korozyon olayı 4 yılada olacak bir şey değil ama var sayalım oldu elimizden gelen budur birde link veriyorum size sahibinden com diye bi sitede ilanı ve resiimleri var traktörün isteyen bakabilir oradan da sorularınıza cevabım biraz geç oldu kusura bakmayın :)

http://www.sahibinden.com/massey_ferguson_260_gold_2005_model_sifir-35WQQaXQQ16282623WQQpXQQdisplayitem