d.bakır tarım fuarı 310 magnum en baba traktör

Ynt: d.bakır tarım fuarı 310 magnum en baba traktör

case çok güzel traktörler üretiyor newholland ' la birlikte ama ne yazıkki ülkemize gelen ithal traktörlerde neden bilmiyorum çok kötü (aksesuar sayılabilecek) aparatlar kullanıllıyor örneğin 300-350 hp gücündeki traktöre takılan lastikler ve çeki grubu oyuncak gibi duruyor zaten newholland dan traktör alan arkadaşlar bilirler özellkle lastik ebatları yurtdışındaki satışlarda olan emsalleri gibi olmuyor düşünüyorum da sadece fiyatları düşük göstermek için mi bu olay yapılıyor

bytk link=topic=20200.msg173161#msg173161 date=1239877431' Alıntı:
case çok güzel traktörler üretiyor newholland ' la birlikte ama ne yazıkki ülkemize gelen ithal traktörlerde neden bilmiyorum çok kötü (aksesuar sayılabilecek) aparatlar kullanıllıyor örneğin 300-350 hp gücündeki traktöre takılan lastikler ve çeki grubu oyuncak gibi duruyor zaten newholland dan traktör alan arkadaşlar bilirler özellkle lastik ebatları yurtdışındaki satışlarda olan emsalleri gibi olmuyor düşünüyorum da sadece fiyatları düşük göstermek için mi bu olay yapılıyor

güzel resimler
o dediğin olay sadece türkiye için geçerli...
misal Türkiyede satılan TD-D serisi ile yurt dışına gönderilen TD-D serisi arasında çok fark var... en iyi örneği yurt dışına gönderilen TD 90D lastikleri daha büyük ve daha geniş radial lastik...

POYRAZLI SALİH link=topic=20200.msg173191#msg173191 date=1239889502' Alıntı:
güzel resimler
o dediğin olay sadece türkiye için geçerli...
misal Türkiyede satılan TD-D serisi ile yurt dışına gönderilen TD-D serisi arasında çok fark var... en iyi örneği yurt dışına gönderilen TD 90D lastikleri daha büyük ve daha geniş radial lastik...
bende farkındayım zaten sadece ülkemiz için geçerli olduğunu tepki olarak yazdım kardeş...

TD75DDT 06.BALLIKTA TEK link=topic=20200.msg173295#msg173295 date=1239916817' Alıntı:
resimler için teşekkürler. yurt içi ve yurt dışına giden traktörlerin fiyatlarını sordunuzmu bir bayii ye sorun

Yurt dışına gönderilen modeller Türkiyede satışa sunulsa bayabi fiyat farkı olur ama yurt dışına ucuza gidiyor... benim duyduğuma göre TD-D serisi 30.000 TL civarında bi fiyatla gönderiliyormuş...

TD75DDT 06.BALLIKTA TEK link=topic=20200.msg173295#msg173295 date=1239916817' Alıntı:
resimler için teşekkürler. yurt içi ve yurt dışına giden traktörlerin fiyatlarını sordunuzmu bir bayii ye sorun
paylasımın için saol gercekten guzel resımler

arkadaslar zaten normalde traktoru alınca borcunu bı sekılde oduyoruz bızede yurt dısı fıyat ceksın ama bıze gercekten hıc bır parcadan calmadan dört dört lük bi traktör versınler sonucta bı cogumuz bunun ticaretini yapmıyoz kullanmaya alıyoruz