Bu oyun için güzel bir inceleme yapılamaz mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bir şey sormak istiyorum. Acaba bu oyun için güzel bir inceleme yapılamazmı? Sonuçta oyun dili Almanca ve Almanca bilmeyen kişiler yapacağı şeyleri anlayamıyor ve oyundan çabuk sıkılıyor. Mesela oyunun amacı, tarlaların nasıl ekildiği, biçilen malların nerelerde satıldığı ve oyunun tam haritası gibi.
Mesela ben hala o Kiliseni hala ne işe yaradığını anlayabilmiş değilim.

Ynt: Bu oyun için güzel bir inceleme yapılamaz mı?

lonelyboy link=topic=20351.msg173840#msg173840 date=1240147000' Alıntı:
Ben bir şey sormak istiyorum. Acaba bu oyun için güzel bir inceleme yapılamazmı? Sonuçta oyun dili Almanca ve Almanca bilmeyen kişiler yapacağı şeyleri anlayamıyor ve oyundan çabuk sıkılıyor. Mesela oyunun amacı, tarlaların nasıl ekildiği, biçilen malların nerelerde satıldığı ve oyunun tam haritası gibi.
Mesela ben hala o Kiliseni hala ne işe yaradığını anlayabilmiş değilim.
İşe yaramıyor çünkü kilise görüntü için bildiğim kadarıyla biliyosun ki almanlar hristiyan eğer oyunu biz türkler veya müslümanlar yapsaydı o klise yerine cami olurdu değil mi ben çok düşündüm ama başıma gelen talihsiz olaylar birde işlermin aşırı yoğunlu ayrıca farklı bir şehire taşınmamdan ötürü bu gerçekleşemedi yavaş yavaş siteye girebiliyorum uzun zamandan sonra en kısa zamanda uğraş verip birçok şeyi düzene sokmaya çalışacağım

ben kilise olmasına karşı değilim. sonuçta oyunu Hristiyan bir firma yapıyor. ama o kilise ne işe yarıyor. aynı soru ikinci kilisenin ordaki alışveriş merkezi ve antreman sahası içinde geçerli

Ya görüntü güzelliği olsun diye yapmış adamlar.Biraz gerçekçi olsun diye düşünmüşler.Madem onları da koydular trafik niye koymuşlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...