Yeni Başak 2073 ASH Turbo...!!!

Arkadaşlar bu resimlerde bizim yeni Başak 2073 ASH Turbo' yu göreceksiniz. Dersemde inanmayın. Bu resimlerde bizim köyden bir arkadaşın yeni traktörünü göreceksiniz. Bize kurbanlık koç kestirmek için gelmişti. Gelmişkende birkaç resim ve test sürüşü yaptım. Resimleri sizlerle paylaşıyorum.... )))

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: Yeni Başak 2073 ASH Turbo...!!!

bendede tek cekerivar bir conta yaktı şimdide senkromejde vites dişlilerinde
sorunvar.traktör acılacak ya acılmadan erkunt kudret 100 alacagım yada acıldıktan sonra marka kötulemek gibi olmasın bir an önce kurtulmak istiyorum

Kudret 100ün sıfırı yok artık, ancak ikinci el bulabilirsin. o modelin ithalatını durdurdular.

ÇARK link=topic=20368.msg173911#msg173911 date=1240169793' Alıntı:
bendede tek cekerivar bir conta yaktı şimdide senkromejde vites dişlilerinde
sorunvar.traktör acılacak ya acılmadan erkunt kudret 100 alacagım yada acıldıktan sonra marka kötulemek gibi olmasın bir an önce kurtulmak istiyorum

ersanakyai link=topic=20368.msg173915#msg173915 date=1240170867' Alıntı:
Kudret 100ün sıfırı yok artık, ancak ikinci el bulabilirsin. o modelin ithalatını durdurdular.
BİLİYORUM MANİSADA İKİNCİ ELİ VAR.bende 60 lıgı vardı cok guzel traktör du.ama bu hemen arıza yapıyo sıfır aldık sanayiye gitmeyelim diye durmadan sanayiye gidiyoruz.burdaki başaklar hep böyle arıza yapıyo

Bende dedim Erkan Başakmı aldı yoksa :) Alan kişiye hayırlı olsun , kazasız belasız kullanmak nasip olsun...

çark arkadaş ne sorunlar var merak ettim.
he bide motor ve difransiyel aksamlarından bahsedilmiş.
piston ve gömlerler turbolarda çelik alışımlı olup enjektörler farklıdır pompalar da lda sistemdir.
didaransiyel 85.75.60 larda tamenmen dilileri faklıdır.
arkadaşlar gövde ve biloklara bakıp aldanmayalım.kendim aktarma organlarının postabaşıyım başak traktörde ve difransiyel ve şanzumancıyım dedimya aldanmayalım

cezama2007 link=topic=20368.msg174107#msg174107 date=1240250610' Alıntı:
piston ve gömlerler turbolarda çelik alışımlı olup enjektörler farklıdır pompalar da lda sistemdir.
didaransiyel 85.75.60 larda tamenmen dilileri faklıdır.ya arkadaşım traktöre birşey demiyorum cekişine.ama cabuk arıza veriyo gecen yolda hidroli yg borusu yuzume patladı.şimdidevitesde birsorun var ses veriyo.3 den 2 ye atarkene 3den yarıma atarakene birtek 3.vitse degil ötekilerindede sorun var.(1.2.3.4.)hep vites küçüldürkene yapıyo traktörün bakımlarını aksatımıyorum yagın herşeyini degiştiriyorum.devirdaymdan anca antifiriz atıyo antifiriz yetiştiremiyorum.ben aldıgım tarih 2008 7.ay şuan 700 saate sen söyle sorunu o zzmzn.kusura bakma başını agrıttık.bir trakytör aşdık.
arkadaşlar gövde ve biloklara bakıp aldanmayalım.kendim aktarma organlarının postabaşıyım başak traktörde ve difransiyel ve şanzumancıyım dedimya aldanmayalım

cezama2007 link=topic=20368.msg174107#msg174107 date=1240250610' Alıntı:
didaransiyel 85.75.60 larda tamenmen dilileri faklıdır.

Aga sen öyle diyon insanlarda ha bire dert yakınıp duruyor sanayiden çıkamıyoruz diye. Neden ola...