Hattat' marka traktörler çiftçinin onayını aldı

Hattat Holding ' e bağlı Hattat Tarım firmasının Çerkezköy tesislerinde üretimini yaptığı 'Hattat' marka traktörler çiftçilerden büyük beğeni kazandı. Çerkezköy tesislerini gezen çiftçilerden, Massey Ferguson, Valtra, Ferrari ve 'Hattat' marka traktörlerin üretimlerinin yapıldığı fabrikalar büyük beğeni topladı.
Geziye Malkaradan katılan Ender Anar, 'Türkiye ' de sahibi Türk, tüm personeli Türk olan bu tesisler bence ülkemiz için büyük bir kazançtır. Ben bir çiftçi olarak ürün çeşitliliğini ve en önemlisi yüksek kaliteyi bizlerin hizmetine sunan böyle büyük kuruluş daha önce görmedim. Bu tesislerle ve ekiple şahsım adına gurur duydum' şeklinde konuştu.

Yine Malkara Ballı Köyü ' nden geziye katılan çiftçi Alişah Mızrak ise bir Türk vatandaşı olarak Hattat Tarım Tesisleri ile gurur duyduğunu ifade ederek, 'Sizden ricam, bu tesisi insanlara ve bizim gibi diğer çiftçilere de tanıtmanız. Çünkü ben buraya gelmeden önce sizleri ve tesislerinizi bu şekilde bilmiyordum. Emeği geçen herkese bir Türk vatandaşı olarak ülkemize böyle güzel yatırımlar kazandırmalarından dolayı teşekkürler' dedi.

Ynt: Hattat' marka traktörler çiftçinin onayını aldı

hattat h45 taraktörlerın vıdeoların dan ızlesene .com a yukledım hattat h45 yazmanız yeterli zleyın yorumlarınızı beklıyom şımdıden ıyı seyırler.

çiftçinin onayını kolay kolay alamaz.ne hattat nede bir başkası.önce güven vermeli.nerde satılıyor nerde kullanılıyor.kimde var.piyasa ve şartlar belli.milletin ağzı yoğurtdan yanmış süt içer mi.

köylü link=topic=20387.msg226049#msg226049 date=1257362046' Alıntı:
çiftçinin onayını kolay kolay alamaz.ne hattat nede bir başkası.önce güven vermeli.nerde satılıyor nerde kullanılıyor.kimde var.piyasa ve şartlar belli.milletin ağzı yoğurtdan yanmış süt içer mi.
doğru söylüyosun...ne olursa olsun yeni çıkanı bırakçan..bildiğinden şaşmıcaksın...

Zaten başlık ile içerik birbirinden tamamen ayrı. Başlık da traktörler onay aldı diyor. Ama detayda fabrikanın onay aldığı ifade ediliyor. Bu da hoş.

arkadaş şundan emin olun ki bu ülkede bu zihniyet ve yapı varken ne hattat.ne tümosan ,ne başak,ne tafe,ne kioto nede birbaşkası tutmaz.nh,mf,kısmen diyorum erkunt bunlar varken başkası tutulmaz satılmaz para etmez altın da olsa.zihniyet iki türlü hem satan hem yapan ikisi bir,kullanan da bir zaten etti iki.kullanan garip yeni diye kalbinde birşey yok alıyor.aldığına bin pişman oluyor.sorun sorun sorun.adamı ipe götürüyorlar.üreten ve satan yan gelip yatıyor oltaya kimi düşürürüz diye bu sistem hepsinde tümünde geçerli.çünkü hizmet den çok art niyet var.kim ne derse desin sistem bu.hiç kimse severek mal alamaz.aldığına pişman olur sonunda.İNTOKO diye bir ilan sitesinde valtra alanın ve almak isyenin bir ilanı okursanız incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.şimdi yeni bir traktör daha çıkıyor 3-5 ay sonra türk malı kim alır kim satar bilinmez...kalite yok hizmet yok servis yok parça yok 2.el yok arayan yok soran yok yok oğlu yok.körmüsün almayaydın derler birde üste.krediyle aldı battı derler birde.hiç demezlerki çiftçi gariban çiftçi yalnız. demezler ..........

köylü link=topic=20387.msg226348#msg226348 date=1257444043' Alıntı:
arkadaş şundan emin olun ki bu ülkede bu zihniyet ve yapı varken ne hattat.ne tümosan ,ne başak,ne tafe,ne kioto nede birbaşkası tutmaz.nh,mf,kısmen diyorum erkunt bunlar varken başkası tutulmaz satılmaz para etmez altın da olsa.zihniyet iki türlü hem satan hem yapan ikisi bir,kullanan da bir zaten etti iki.kullanan garip yeni diye kalbinde birşey yok alıyor.aldığına bin pişman oluyor.sorun sorun sorun.adamı ipe götürüyorlar.üreten ve satan yan gelip yatıyor oltaya kimi düşürürüz diye bu sistem hepsinde tümünde geçerli.çünkü hizmet den çok art niyet var.kim ne derse desin sistem bu.hiç kimse severek mal alamaz.aldığına pişman olur sonunda.İNTOKO diye bir ilan sitesinde valtra alanın ve almak isyenin bir ilanı okursanız incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.şimdi yeni bir traktör daha çıkıyor 3-5 ay sonra türk malı kim alır kim satar bilinmez...kalite yok hizmet yok servis yok parça yok 2.el yok arayan yok soran yok yok oğlu yok.körmüsün almayaydın derler birde üste.krediyle aldı battı derler birde.hiç demezlerki çiftçi gariban çiftçi yalnız. demezler ..........
alk-*s alkışlarım ben bunu..

bu kafayla ne ileri ne geri ancak yerinde sayarsın inanmayın ark traktörcü adam motorun çalışmasından bilir iş yapıp yapmayaycağını fiat ferguson kullananlar hayırlı olsun siz aynen devam