..::NOKİA N95 8GB::..

Ynt: ..::NOKİA N95 8GB::..

Çok pahalı, az para değil hiç. Böyle sürekli modası geçecek şeylere pek fazla yatırım yapmayınız bence. Sonuçta ne olursa olsun teknolojiye yenik düşüyor. Ne bilgisayar ne de cep telefonu alırken kesinlikle en iyisini almam. Orta bişey olur, zamanı geçse bile üzülmem. 5 sene önce aldım 300 milyona bir telefon, hala onu kullanıyorum. O zaman iyi sayılabilecek bişeydi, herşey vardı ama hepsi zamana yenik düştü. Telefon yine asıl amacına döndü, konuşma ve mesaj çekme dışında hiç bir işe yaramıyor, arada radyo dinlerim bazen de el feneri lazım olur. Ne kamerası, ne kızılötesi, ne de ses kaydı artık işe yaramıyor. Bunlarıda düşünmek lazım önceden.

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=2560.msg38774#msg38774 date=1211728151' Alıntı:
Çok pahalı, az para değil hiç. Böyle sürekli modası geçecek şeylere pek fazla yatırım yapmayınız bence. Sonuçta ne olursa olsun teknolojiye yenik düşüyor. Ne bilgisayar ne de cep telefonu alırken kesinlikle en iyisini almam. Orta bişey olur, zamanı geçse bile üzülmem. 5 sene önce aldım 300 milyona bir telefon, hala onu kullanıyorum. O zaman iyi sayılabilecek bişeydi, herşey vardı ama hepsi zamana yenik düştü. Telefon yine asıl amacına döndü, konuşma ve mesaj çekme dışında hiç bir işe yaramıyor, arada radyo dinlerim bazen de el feneri lazım olur. Ne kamerası, ne de kızılötesi artık işe yaramıyor. Bunlarıda düşünmek lazım önceden.

Tamamen katılıyorum bu telefon piyasasına aklım ermiyor bi tel alıyorum 1 ay sonra fiyatı nerdeyse yarı yarıya oluyo ister istemez insan üzülüyor..Birde 2. eli satarken telefon nerdeyse bedavaya gidiyor...2 sene önce bi tel almıştım 400 ytlye satarken 30 ytlye aldılar..

Bizde hala 5110 var bir tane. Emektar telefon, bizimkilerin şarjı olmadık zamanda bitince acilen aldığımız oluyor. Şimdi o telefona takoz diyenler N95 ' e niye takoz demiyorlar? :)

5110-400.jpg

Buda 4.1 Mega Pixel sonradan entegreli 5110 oap*-s

kameral5110hu5.jpg

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=2560.msg38791#msg38791 date=1211729701' Alıntı:
Bizde hala 5110 var bir tane. Emektar telefon, bizimkilerin şarjı olmadık zamanda bitince acilen aldığımız oluyor. Şimdi o telefona takoz diyenler N95 ' e niye takoz demiyor:)

öncelikle bende n95 kullanıcısıyım telimdem acayip mennunum
neden biz ona takoz demiyouz sölim 5110da 5 megapixel kamera varmı yada n95de olan özellikler 5110da varmı düşünelim biraz

telefona 300 ytl den fazla para vermem 6300 aldım 300 ytl ye şimdi dahamı pahalı ucuzmu bilmiyorum çok memnunum ince işimi görüyor hiç olmassa 1000-1500 ytl vermeye hiç luzum yok nasıl olsa 2-3 ay sonra yarı yarıya düşecek sonra yenileri çıkacakda ohoo en iyisi işimizi görsün yeter fazlasına gerek yok bir sürü özellikler var demişsin nazmi arkadaşım sen o özelliklerin çoğu işine yarıyormu hyr gerek yok yani müzik dinliceksen aç pc de dinle televizyonu evde izle işteyken sen telefonda müzikmi dinleyeceksin tak traktöre teyp ordan dinle yani mesela