Ön yükleyicinin meğer ne marifetleri varmış!!

Ynt: Ön yükleyicinin meğer ne marifetleri varmış!!

bende çok eşya pulluk ağırlık falan olunca aynı senin yaptıgını yaptım ilaç makinesini , mibzeri , ağırlıkları falan romorke attım balya romorküne kapalı romorke biçer iki kere fendt istasyonuna gidip gelmesin diye tablalarını kapalı balya romorküne yükledim senin yaptığın gibi traktörde sardım ama sıkıntıdan değil o eşya-malzemeleri birkaç kere git gel yapmaktansa böyle yapsam daha iyi olur diye yaptım :D iyi paylaşım

Ynt: Ön yükleyicinin meğer ne marifetleri varmış!!

Ben, fazla araç satınaldığımda hepsini tek tek taşımak yerine oyunu kaydedip çıkıyorum. sonra tekrar girip araçları sıfırlıyorum. hepsi çiftliğin içindeki konumlarında çıkıyor böylece. tabi senin yöntemin daha zevkli.

operator11 link=topic=20485.msg175235#msg175235 date=1240770262' Alıntı:
bende çok eşya pulluk ağırlık falan olunca aynı senin yaptıgını yaptım ilaç makinesini , mibzeri , ağırlıkları falan romorke attım balya romorküne kapalı romorke biçer iki kere fendt istasyonuna gidip gelmesin diye tablalarını kapalı balya romorküne yükledim senin yaptığın gibi traktörde sardım ama sıkıntıdan değil o eşya-malzemeleri birkaç kere git gel yapmaktansa böyle yapsam daha iyi olur diye yaptım :D iyi paylaşım