Adam Gibi Anlatacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
17.12.2007
3,301
213
Konya

Biz bazı harita ek bina dosyalarını indiriyoruz. bazılarından maps dosyası çıkıyor onları program files teki ile değiştiryoruz oluyor. Ama bazılarında maps dosyası çıkmıyor işte onları tam olarak napacaz. İçindeki dosyası kopyalayıp 'Program Files/Landwirtschafts Simulator 2009/data/maps dos yasının içindeki map01 dosyasının içine mi atacaz yoksa. sadece maps dosyasının içine zip dosyasından klasörümü yapıştıracaz. Lütfen yardım yama yüklenmeyince oyundan olan bütün zevkim kaçıyor.

Ynt: Adam Gibi Anlatacak...

Sayın Bölüm Başkanları bi yardım etseniz! Kaç günden beri bu sorunun yanıtını bekliyorum. Dosyayı nasıl yüklediğinizi zahmet olmazsa biraz detaylı bir şekilde anlatırsanız sevinirim. Şimdiden Tşkler ediyorum.

Ynt: Adam Gibi Anlatacak...

İndirdiğiniz ek binayı zip'ten klasör olarak çıkarın maps klasörüne atın. ''Giants Editor'' programını açın, sol üst köşedeki 'file' sonrada 'open' tıklayın, karşınıza çıkan pencede 'data' daki 'maps' klasörünün içinde i3D formatındaki 'map01' i seçin. karşınıza harita çıkıca indirdiğiniz binanın ''i3D'' sini programın sol tarafına sürekleyip bırakın. programın sağ tarafında bulunan ''x-y-z'' kodlarını ayarlayın (burası size kalmış nerde durmasını istiyosanız oranın kodlarını yazın). 'file'- 'save' yapıp programı kapatın
'Giant Editor' = http://www.trakkulup.net/index.php/topic,19684.0.html
Bende bukadarını biliyom arkadaşlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...