Harita..

7 numaralı yer FENDT shop :) 13 çiftliğimiz :) 10 ve 14'e de biçtiklerimizi satabiliriz :)
map095v4f.jpg

Ynt: Harita..

bu büyük haritayı nerden acıyosunuz ı ya basınca sadce kücük ekran geliyor oyunda kayboluyorum birde oyunu kaydetme nasıl oluyo kayıtlı oyuna nasıl giriyoruz yardımcı olurmusunuz

deniz3435 link=topic=20639.msg211285#msg211285 date=1251984386' Alıntı:
bu büyük haritayı nerden acıyosunuz ı ya basınca sadce kücük ekran geliyor oyunda kayboluyorum birde oyunu kaydetme nasıl oluyo kayıtlı oyuna nasıl giriyoruz yardımcı olurmusunuz

Büyük harita dediğin bu oyunda tam ekrana harita gelmiyor (geliyorsada daha keşfedemedim ama %90 gelmiyor :) ) ama 9 a basarak haritadan uzaklaşabilirsin o zaman daha rahat bulursun yolunu :D

Oyunu kaydetme kariyer modunda (oyun esnasında) esc ye basınca sol altta çıkar zaten save dersen kayıtlarsın oyunu continue game ile oyuna devam edersin tekrar oyuna girmek istediğinde ana menüden kariyer modda save 1-2-3-4-5 şeklinde pencereler görceksin (resimli bunlar) altta tarih olan senin kayıtlı oyunun onu seçerek kaydettiğin yerden devam edebilirsin

Türkçeleştirmeyi Programla yaptım yanlışlıklar olabilir ama geneli doğru oyundan biliyorum ;) Yanlışlar için kusura bakmayın Türkçe harita işimizi görür :)
map095v4f.jpg

4 numaralı yeri zor çevirdim yanlış olabilir googlede falan bitki satış yerleri görünüyo demekki tohumcu gibi bi yer gidince görcem bende )))