John Deere 5403 - Tümosan 65-80 DT 'Oylama'

Aşağıda ortak özellikleri ve resimleri bulunan traktörlerden; "motor, dış görünüm, konfor, yakı

• Kullanılan toplam oy
    3
Ynt: John Deere 5403 - Tümosan 65-80 DT 'Oylama'

ben johndeere yi seçtim vee haklı çıktım haklı çıkmasam bile johndeere her bi şeyde tümosanı eezerr tümosanda bazılarını ezer ama johndeere ye gelince sıçar

bence tümosan yakıtı olsun gücü olsun cok seri bende fiatcıydım td 85 dt vardı 2007 modeldı hıcc memnun deyıldım tümo canawar4 canawar 82 80 td turb

gorduk jd yıde burda wardı 65 80 deıl 60 80 nın cıkardıgı yerden pancar dolu arabaları cıkaramadı çırpındı kaldı gıcıklık olsun dıye tumoyla kaldı sız tumoyu cok hafıfe alıyorsunuz kardes tumonun agırlıgı yeter jd karsısında ya cıkaracak ya cıkaracak baska yolu yok TÜMOSAN

her türlü jd derim burda zaten jd ile tümosanın kalitesi tartışılmaz yeni tümosanlarda turbo var diyolar o traktörün her tarafı turbo olsa ne yazar jd gibi bir dünya devinin karşısında

her türlü jd derim burda zaten jd ile tümosanın kalitesi tartışılmaz yeni tümosanlarda turbo var diyolar o traktörün her tarafı turbo olsa ne yazar jd gibi bir dünya devinin karşısında[flash=200,200]http:// katılıyorum

çumra okçuda john deernin bu serisini hiç beğenmediler aga ama 65 80 ler kapış kapış gidiyor asıl 65 80 daha seri motor 5403 3 vites diye adamlar sitem ediyo