erkunt tümosan

Ynt: erkunt tümosan

erkunt güze gidiyor yine herzamankui gibi tümonun pullekları (dayının deyimiyle şaftı kaymış) ön açık gibi ama tümonun şoförü de acemiye benziyor baksanıza tekle sürmeye kalkıyo oradan uyarıyorlar çifte al diye

güzel paylaşım eline sağlık arkadaşım nerede çektin bunu

dayıda tewekel önlere bagla demesek baglamıcak pulluk ayarı yapmamıs ilerde durdurdukta ayarladık bide yerlerı bu sekılde sürmüs daha sonra tümonun pullukları erkunta taktık bende landiniye taktım erkuntun 3 lü 16 lıları erkuntu yedım galerı oraya kadar kamera kaydı yapmıs bende istedim benim girdiğim zaman kı videoyu kamera arıza yaptı falan dedi

kofalcalimuhammet link=topic=20703.msg177770#msg177770 date=1241719008' Alıntı:
tümosanın söfor dediğiniz gibi tevekel gaza hiç yuklenmemiş erkunt gaza dayanmıs baya ama erkuntta pullukta cok guzel gidiyor 4 sılındırlı olsa erkunt çok şahane olacak
walla tümo eskı erkunt 2009 eski erkuntla sok tarlaya tümo cıtır cıtır ter

evrimertan95 link=topic=20703.msg197260#msg197260 date=1248102518' Alıntı:
kim ne derse desin erkunt 1 numara. çekişte de yakıtta da. ben 110 beygirlik john deereyi 3lü 20 numara pulluklarla geçtiğini bilirim. ne de olsa yerli malı...
güzel anıların olabilir erkuntla ama şahsen videodaki tarlada erkuntla kendi traktörümüde denedim sonucu ekrem usta tekirdağ bayisine sorabilirsin ha fark atamadım ama

yanlız neden 3lu pulluk takmıslar üçlüyü 4lüden daha zor göturuyor benim traktörde servet tek ceker oda 4lüyle bi baska asılıyor 3lü taktıgımda traktörun soltarafı boşta kalıyor 4lü tam oturtuyor traktöru tarlaya cok daha iyi aslıyor traktör.. patinaja düşürmüyor traktörü..

ceya023 link=topic=20703.msg198806#msg198806 date=1248514544' Alıntı:
yanlız neden 3lu pulluk takmıslar üçlüyü 4lüden daha zor göturuyor benim traktörde servet tek ceker oda 4lüyle bi baska asılıyor 3lü taktıgımda traktörun soltarafı boşta kalıyor 4lü tam oturtuyor traktöru tarlaya cok daha iyi aslıyor traktör.. patinaja düşürmüyor traktörü..
pulluk noları farklı erkunttaki 16 no 3 lü tümosandaki 18 no 3 lü derin sürme olayı var buralarda o yüzden büyük numara pulluklar tercih ediliyor 4 17 pulluğuda bu ayardaki traktör çekmez