ERKUNT SERVET 80 VE NH TL DANS EDİYOR & ERKUNT BALYADA

ERKUNT SERVET 80 VE NH TL DANS EDİYOR & ERKUNT BALYADA

ARKADAŞLAR ERKUNT YİNE DÖKTÜRMÜŞ NH IN HAKKINI YEMEMEK LAZIM TL 90 IN DAHA İYİ GİDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM AMA ÇAMURDAN KAYBEDİYOR ERKUNT AĞIR OLDUĞU İÇİN PATİ YAPMIYOR ARKADAN GELEN NH İSE KAZITTIRA KAZITTIRA GELİYOR SÜPER Bİ VİDEO

<div style='width:465px;'><embed src='http://www.izlesene.com/player2.swf?video=784562'
ERKUNT BALYADA
<div style='width:465px;'><embed src='http://www.izlesene.com/player2.swf?video=771162'
DAHA ÖNCE VERİLMİŞŞE ÖZR DİLERİM

Ynt: ERKUNT SERVET 80 VE NH TL DANS EDİYOR & ERKUNT BALYADA

lordmstf link=topic=20736.msg176142#msg176142 date=1241181396' Alıntı:
o zaman kaç beygir :D

o zamanda 75 beygir arkadaşım erkuntları hafife almayın bu veletler şanzımandan çok kazanıyor ve de ağırlıktan bi servet 4 ton ağırlığında onun için yere sağlam basıyorlar ve pati çekmiyorlar şanzımanda motor gücünü tekerlere fazla ilettiğinden ortalığı koparıyor

enter link=topic=20736.msg176144#msg176144 date=1241182352' Alıntı:
o zamanda 75 beygir arkadaşım erkuntları hafife almayın bu veletler şanzımandan çok kazanıyor ve de ağırlıktan bi servet 4 ton ağırlığında onun için yere sağlam basıyorlar ve pati çekmiyorlar şanzımanda motor gücünü tekerlere fazla ilettiğinden ortalığı koparıyor
erkuntlar güzel motor buna diyecek bişey yok ama tl90a tam ağırlık 5 ton gelir ve 90 beygirlik makine 3 lüyü çekememesi sencede garip değil mi? bu video taraflıdır çünküü tl asılıyo pulluk gelmiyor!!!! tl bayılsa tamam da bayılmıyor ki patinaj yapıyoo ama pulluk gelmiyor bayılsa veya stop etse çekmiyor dersin...
ama bayılmıyor !!!

güzel video
TL 90A ' nın ilerleyememesinin nedeni difransityel kilidini otomatiğe almamışlar...
diğer TL 90A seribi şekilde ilerlerken bu gidemiyor...
TL 90A 5000-5300 Kg ağırlığında...

Erkunt dormundan düşmüş,
eskiden TM 120yi hergte çiğneyen Servet 80 şimdi TL 90Aya düşmüş... garanti bayi videosudur...
3lü pullukla 5 tonluk makina ilerleyemezken 4 tonluk makina 4lü pullukla rahat gidiyor...
sizcede enteresan değilmi ?
millet artık bıktı bu tür videolardan
Erkunt TL-Adan seri gidebilir buna karşı çıkmıyorum ama TL-A 3lü pullukla ilerleyemezse bundabi hile vardır...

lordmstf link=topic=20736.msg176145#msg176145 date=1241182843' Alıntı:
erkuntlar güzel motor buna diyecek bişey yok ama tl90a tam ağırlık 5 ton gelir ve 90 beygirlik makine 3 lüyü çekememesi sencede garip değil mi? bu video taraflıdır çünküü tl asılıyo pulluk gelmiyor!!!! tl bayılsa tamam da bayılmıyor ki patinaj yapıyoo ama pulluk gelmiyor bayılsa veya stop etse çekmiyor dersin...
ama bayılmıyor !!!
POYRAZLI SALİH link=topic=20736.msg176166#msg176166 date=1241186831' Alıntı:
Erkunt dormundan düşmüş,
eskiden TM 120yi hergte çiğneyen Servet 80 şimdi TL 90Aya düşmüş... garanti bayi videosudur...
3lü pullukla 5 tonluk makina ilerleyemezken 4 tonluk makina 4lü pullukla rahat gidiyor...
Erkunt TL-Adan seri gidebilir buna karşı çıkmıyorum ama TL-A 3lü pullukla ilerleyemezse bundabi hile vardır...

tla nın arkaka tekertedi ağırlıklar sökülmüş bakarsanız ama bence burada bi karalama yok tla çekemiyor diye birşeyde yok bilin ki orada tla nın hakkını yemişler diye biliyorsanız buradada erkuntun hakkını yiyorsunuz

' erkuntlar kötü bayi karamalarıyla halk arasında gücünü duyurmuş ' herkes kafasına koymuş bir kere bunu nuh diyor peygamber demiyorsunu erkunt sizin bildiğiniz kadar güçsüz bir traktör değil erkunt çok traktörden iyidir hadi bayiler yanlış çekiyor tarlasında kullanan adam damı yanlış çekiyor videoları traktör haldır haldır gidiyor

size diyecek başka birşey bulamıyorum hem sizin tla nız pati yapıyorsa erkunttamı kabahat

POYRAZLI SALİH link=topic=20736.msg176166#msg176166 date=1241186831' Alıntı:
Erkunt dormundan düşmüş,

cok haklısın eskıden erkunt 80 dedımı tm120 t6020 110-90 rakıbı denırdı ;D ;D sımdı tl90a ıle rakıp goruluor ;D
arkadaslar sımdı aramızda erkunt taraftarları olabılır fakat yaptıgı yorumlar ıle goruntuler gercekten cok alakasız neden dersenız bu vıdeoyu destekleyen ınsan (erkuntun otekı vıdeolarınıda ızleyıp) bıseyden anlamıyodur..yada ısıne oyle gelıyordur.. 4tonluk erkunt 4lu pullukla gıderken dıger tl90a gıderken bırının soforsuz halde bırakılması ne kadar olumlu yada ne kadar dusndurucu hangı motor olursa olsun hıdrolıgı sal beton gıbı yerde 5tonluk motor el gazını daya bu olacak ısmı ;D ;D yapmayın allah askına...boyle sacma vıdeolara ınanıpta desteklemeyın erkunttun harcı tla serısımı..kac tanıdıgım var erkunt balyada arkayıdagıttı dıyen herkte memnun olmayan demkkıı o erkuntlarla bu erkuntlar farklı.... :D

sezer link=topic=20736.msg176355#msg176355 date=1241250766' Alıntı:
cok haklısın eskıden erkunt 80 dedımı tm120 t6020 110-90 rakıbı denırdı ;D ;D sımdı tl90a ıle rakıp goruluor ;D
arkadaslar sımdı aramızda erkunt taraftarları olabılır fakat yaptıgı yorumlar ıle goruntuler gercekten cok alakasız neden dersenız bu vıdeoyu destekleyen ınsan (erkuntun otekı vıdeolarınıda ızleyıp) bıseyden anlamıyodur..yada ısıne oyle gelıyordur.. 4tonluk erkunt 4lu pullukla gıderken dıger tl90a gıderken bırının soforsuz halde bırakılması ne kadar olumlu yada ne kadar dusndurucu hangı motor olursa olsun hıdrolıgı sal beton gıbı yerde 5tonluk motor el gazını daya bu olacak ısmı ;D ;D yapmayın allah askına...boyle sacma vıdeolara ınanıpta desteklemeyın erkunttun harcı tla serısımı..kac tanıdıgım var erkunt balyada arkayıdagıttı dıyen herkte memnun olmayan demkkıı o erkuntlarla bu erkuntlar farklı.... :D

.

arkadaşlar erkuntla dalga geçip pişmiş kelle gibi sırıtmayı bi yana bırakalım herkes kendi favori markasına baksın
siz önce kendi markalarınızı eleştirin sonra erkunta laf atın bu erkunt servet 80 75 beygir gücünde ve ufak bir makina bunu anlayamadınızmı ama o ufaklıkla neler yapıyo görmüyomusunuz ulan adam kendi çekmiş bayide dehil http://www.trakkulup.net/index.php/topic,20719.0.html bakın bakalım bayi işine benziyormu bu. bazı ........ bayiciler var hile yapan ama sadece erkuntta değil başka markalarında .... bayicileri var
kısacası ben sözümü kodum beyenen alır gider beyenmeyen kaçar gider(onlar kendini biliyorlar)

erkunt daha gelişecektir - şimdi eksiklik olarak gördüğüm; 70-140hp arası traktörlerin 4silindir olmasından yanayım birde erkunt artık düz platforma geçmeli daha öncede dediğim gibi erkunt güzel makine ;) birde şu eksiklikleri giderse daha güzel olacak ;)

lordmstf link=topic=20736.msg176378#msg176378 date=1241255914' Alıntı:
erkunt daha gelişecektir - şimdi eksiklik olarak gördüğüm; 70-140hp arası traktörlerin 4silindir olmasından yanayım birde erkunt artık düz platforma geçmeli daha öncede dediğim gibi erkunt güzel makine ;) birde şu eksiklikleri giderse daha güzel olacak ;)

bırak arkadaşım anlamazlar ben çok uğraştım

Ya arkadaşlar burda kötüleme yapmıyorum ama 4 silindir 90 HP 4.500cc bir motor ile 3 silindir 75 HP bir motor nasıl karşılaştırılır ve 75HP lik 90HP den üstün denir olacak iş değil...

Arkadaşlar konuda aşırı tartışma istemiyorum aksi taktirde Trakkulüp Kuralları gereği cezai işlem uygulanması mecburiyetinde kalacagız...

lordmstf link=topic=20736.msg176145#msg176145 date=1241182843' Alıntı:
ama bayılmıyor !!!
arkadasım bizdeki
basa 3;14 pulu cekmedi motoru kastıgından bence yine orda tl ye
yanlış yapmışlar herkese dengi pulluk takılmadan bu videolara inanmayalım.
ama erkuntun hakınıda yemeyelim.

sor2073 link=topic=20736.msg176406#msg176406 date=1241265065' Alıntı:
arkadasım bizdeki
basa 3;14 pulu cekmedi motoru kastıgından bence yine orda tl ye
yanlış yapmışlar herkese dengi pulluk takılmadan bu videolara inanmayalım.
ama erkuntun hakınıda yemeyelim.

arkadaşıma katılıyorum dengi pulluk takmadığın zaman motoru kasıyomuş diye duydum

enter link=topic=20736.msg176193#msg176193 date=1241193364' Alıntı:
tla nın arkaka tekertedi ağırlıklar sökülmüş bakarsanız ama bence burada bi karalama yok tla çekemiyor diye birşeyde yok bilin ki orada tla nın hakkını yemişler diye biliyorsanız buradada erkuntun hakkını yiyorsunuz

enter link=topic=20736.msg176198#msg176198 date=1241194122' Alıntı:
' erkuntlar kötü bayi karamalarıyla halk arasında gücünü duyurmuş ' herkes kafasına koymuş bir kere bunu nuh diyor peygamber demiyorsunu erkunt sizin bildiğiniz kadar güçsüz bir traktör değil erkunt çok traktörden iyidir hadi bayiler yanlış çekiyor tarlasında kullanan adam damı yanlış çekiyor videoları traktör haldır haldır gidiyor

size diyecek başka birşey bulamıyorum hem sizin tla nız pati yapıyorsa erkunttamı kabahat

sence bun videoda herhangibi karalama yok yani ?
90 Hp 5 ton ağırlığındaki makina 3lüyü çekemezken 76 Hp 4 tonluk makina 4lüyü rahat çekebiliyor...
peki bunu geçtik gene bunun bi benzeri video vardı ' ' TM 120 vs Servet 80 ' ' senin aklına ne geliyor bu cümleden ?
-benim aklıma gelen TM Erkuntu çiğner ama TM 120 4lü pullukla ilerleyemezken Servet 3lü ile rahat herg yapıyor...
TM 120 : 124 Hp 6-6.5 ton civarında 6 silindirli devasa makina,
Servet 80 : 76 Hp 4 ton ağıorlığında 3 silindirli makina ama nasıl oluyorsa TMyi çiğniyor...
Madem Erkunt ahım şahım bi makina neden hala piyasaya yayılamadı ? bu civarda en büyük çiftçilik Polatlıda yapılıyor Erkunt okadar tarla günü düzenlemiş yetmemiş sırf tanıtım için yarı fiyatına 1 tane traktör vermiş ama toplasan 10 parmağımı geçmez sattığı traktör sayısı...

BURDA ERKUNTU KÖTÜLEYEN YOK AMA ERKUNT DİĞER MARKALARI KÖTÜLÜYOR...