ARKADAŞLAR JD 5715 4X4 KULLANAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİR Mİ

Ynt: ARKADAŞLAR JD 5715 4X4 KULLANAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLİR Mİ

5715 kullanıcısıyım.. Nereli olduğunu bilmediğim...yorumum farklı gelebilir.....Bölge Kırklareli yakıt 1,5 ile 2,0 arası değişyor.. 4lü 12no pulluk...tırmık,goble...vs ... vs işlerde 1.0 litre ye yakın değerleri vardır... seri işlerde üstüne yoktur...Ağır işlerden biraz mahçup kalabilirsiniz... mesela kepir vb topraklarda zorma var...emsallerinle kıyaslanarak....almayı düşündüğün traktörün saati biraz fazla geldi bana...biraz araştırıp öyle almanı öneririm birde geri vitesten zorluk çekebilirsin.. C-R ile geri giderken kalkış...seri olduğu için..biraz zorlanacaktır...3 vites olması biraz kötü olmuş açıkçası..ve ilaç ve gübre ( şaft işlerinde ) işlerinde pek hoşuma gitmedi emsallarinde farklı değerler bulunmaktadır..
Yani 5715 ' in eksi yönleri artılardan fazla....
Yanlış anlaşılmalara yol açmasın amacım marka kötülemek değil.....ben kullandım...yorumun bunlar...

keşanlıyım kardeşim bakacaz bakalım yorumun için sağol ne gibi özelliklere dikkat edeyim yani hani sen kullandın az çok nereden arıza yapar bilirsin paarça sorunu olur mu

parça sorunu keşanda problem olmaz.... en fazla şikayet...hidroliklerden iyi bir ustaya gidersen sorun çözülür...ama biz bi kaç kez yaptırdık aynı kişiye bir daha oraya gitmeyeceğim...birde turu fazla yok traktörün ileri geri yapmak gerekiyor dar alanlarda...orası benim için biraz sinir edici ve zamn kaybı...

yok zaten vazgeçtik ondan adamın biri niyetkenmiş almış ustaya göstermiş 3.vites dişlisi kırıkmış geri getirmiş galeride motoru bakıma almış.tümosanlarında hidrolikleri yaramaz falan diyorlar bazısı iyi diyor bazısı kötü ben de anlamadım

doganbey1 link=topic=20788.msg184454#msg184454 date=1244218741' Alıntı:
yok zaten vazgeçtik ondan adamın biri niyetkenmiş almış ustaya göstermiş 3.vites dişlisi kırıkmış geri getirmiş galeride motoru bakıma almış.tümosanlarında hidrolikleri yaramaz falan diyorlar bazısı iyi diyor bazısı kötü ben de anlamadım
bi sorun yaşamadı arkadaş kullanıyor 2000 modeli sadece ön difrensiyal gövdeden ayrılmak üzere oda hor kullanmaktan

doğan ben 5715 yeni aldım.makinanın kalitesi yerinde dicek yok,ama şanzımanı yaramaz 3 vites 3 takviya.vites sayısı az geliyor.alacaksan 25 serisini al 5715 leri tavsiye etmem.25 lerde 4 vites

Arkadaşlar Bende onu sorucaktım Bu jd de olan 57 15 ve 57 25 serileri arası ne fark war yaw ;) 15 olanlar görunuşu pek ii dğeil 25 ler daha güzel bi resimlerden bunu anladım ama güçleride farkları fln nasıl ;)

ARKADAŞIM BEN İKİ YILDIR 5715 KULLANICISIYIM .715 BULMUŞSUN SAKIN YANINA YANAŞMA.VİTES HIZ ARALIKLARI BERBAT.B2 Sİ ÇOK YAVAŞ,B3 ÇOK SERİ TABİ PULLUK İÇİN.İŞİN ASLI ADI JD DEDİM İYİ MARKA DEYİP FAZLA ARAŞTIRMADAN ALDIM.BORCU BİTER BİTMEZ HEMEN SATACAĞIM.HİÇMEMNUN DEYİLİM. SAĞ ÖN TEKERLEĞİN TASINDAN YAĞ KAÇAGI VARDI .USTA KEÇE DEĞİŞECEK DEDİ BİZDE SİPARİŞ VERDİK.NEKADAR BİLİYOMUSUNUZ=120 TL.ALT TARAFI KEÇE YAAAA.BANA KİMSE HİKAYE OKUMASIN YOK SAĞLAMMIŞ , YOK MARKAYMIŞ , YOK BENMİYOSAN YENİ MODELİNİ ALACAKMIŞSIN . PARA BENİM CEBİMDE.BUNUN MARKA OLMASI BENİM CEBİMDEKİ PARAYI AŞIRI DERECEDE HORTUMLUCAK ANLAMINA GELMEZ........ VAZGEÇ KARDEŞİM VAZGEEEEEÇ.