4 SİLİNDİRLİ ERKUNT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaşlar, forumda bazı arkadaşların yaza 4 silindirli Erkunt ' lar çıkacağı yönünde açıklamaları ve duyumları var. Erkunt Traktör tarafından henüz bu yönde bir çalışma yapılmamıştır. İlerki zamanlarda elbet böyle modeller de ürün gamına katılacaktır. Yalnız şimdilik böyle boş hayallere kapılmayın lütfen. Özellikle Çark adlı arkadaşım, bu yaza 4 silindirli Erkunt bekliyorsan boşuna bekleme derim, sana yanlış bilgi vermişler.

_FaTıH_ link=topic=20807.msg177080#msg177080 date=1241522167' Alıntı:
emeğine sağlık Akif.haziran ayında Erkunt 4 silindirli üretime sunacakmış.böyle bir söylenti var.doğrumudur ?

ÇARK link=topic=20548.msg175324#msg175324 date=1240826145' Alıntı:
ya bende mavisi hoşuma gitti fabrikayı aradım mavi alma kırmızı tutuldu dediler satarken daha kolay satarsın dediler .kırmızıya karar vermişken birde 6 ayda 4 pistonlu elektronik erkunt seksenlik cıkacak dediler 6 ayı bekliyorum .geri goruş kameralı hay hoy lu

Ynt: 4 SİLİNDİRLİ ERKUNT

arkadaşım bu sözleri ben degil konyalı  erkunt bayi dedi.
sen nerden biliyorsun cıkıp cıkmayacagını.ben erkunt traktör lede iletişim halindeyim.ben onlardan duydum peki sen kimden duydun?
sen nedemek istedin ?

Benim kimseden duyduğum yok arkadaşım. Ben erkunt traktörde çalışan bir arge mühendisiyim. fabrikada ne üretilip ne üretilmediğini herhalde konya bayiinden daha iyi bilirim öyle değil mi?

ÇARK link=topic=20888.msg177329#msg177329 date=1241595000' Alıntı:
arkadaşım bu sözleri ben degil konyalı erkunt bayi dedi.
sen nerden biliyorsun cıkıp cıkmayacagını.ben erkunt traktör lede iletişim halindeyim.ben onlardan duydum peki sen kimden duydun?
sen nedemek istedin ?

o halde erkunt fabrikasındaki yalçın sertel yılmaz kapkaç tolga saylan onları tanırsın onlardan duydum.
vede sen orda çalışansın senle bayi bir olmaz.yanlış anlama.bende fimaks mısır slaj makinasında satan adam parca getiremedi ben aynı gun getırdım yanı alıcı başka satıcı başka çalışan başka hepsini bir kefeye komuyacaksın

Şu durumda ortama germeye gerek yok. İnş. Erkunt ta 4 silindir modelleri çıkarır ve başta Vatanımıza ve Milletimize sonra Çiftçimize hayırlı ve uğurlu olur. Mutluluk ve huzur getirir. Bol bereketli bir gün sağlar.

Ortamın gerildiği falan yok birader, sen rahat ol. Biz çark adlı arkadaşla orta yolu bulduk. O 4 silindirli çıkacağı sözünü bayiden duymuş, fabrikadan değil.

@*/-TmS_HsT-/*@ link=topic=20888.msg177494#msg177494 date=1241634789' Alıntı:
Şu durumda ortama germeye gerek yok. İnş. Erkunt ta 4 silindir modelleri çıkarır ve başta Vatanımıza ve Milletimize sonra Çiftçimize hayırlı ve uğurlu olur. Mutluluk ve huzur getirir. Bol bereketli bir gün sağlar.

ersanakyai link=topic=20888.msg177495#msg177495 date=1241634990' Alıntı:
Ortamın gerildiği falan yok birader, sen rahat ol. Biz çark adlı arkadaşla orta yolu bulduk. O 4 silindirli çıkacağı sözünü bayiden duymuş, fabrikadan değil.

aha çıktıya 4 silindir. :D

Konu güncel olmadığı için kilitlenmiştir. 2 yılı aşkın bir zaman önce yazılanlara, günümüz şartları baz alınarak iğneleyici göndermeler yapmak anlamsızdır. Kaldı ki o gün dahi böyle bir modelin ileride ürün gamına katılabileceğinden bahsetilmiş.

ersanakyai link=topic=20888.msg177245#msg177245 date=1241550833' Alıntı:
Erkunt Traktör tarafından henüz bu yönde bir çalışma yapılmamıştır. İlerki zamanlarda elbet böyle modeller de ürün gamına katılacaktır. Yalnız şimdilik böyle boş hayallere kapılmayın lütfen.

-----------KİLİT--------------------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...